(*)Alanları boş bırakmayınız!

Teke Tek - 11 Eylül 2018 - (CHP'nin yol haritası - İdlib'deki silahlı örgütler)

19 görüntüleme 12 Eylül 2018
Abone Ol
Detay Göster

YEREL SEÇİMLERE DOĞRU SİYASETTE İTTİFAK TARTIŞMALARI VE İDLİB’DEKİ ÖRGÜTLER... FATİH ALTAYLI TEKE TEK’TE BU HAFTA, İKİ AYRI BÖLÜMDE, İKİ ÖNEMLİ KONUYU MASAYA YATIRIYOR. 

İLK BÖLÜMDE, CHP YEREL YÖNETİMLERDEN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SEYİT TORUN CHP’NİN YOL HARİTASINA DAİR SORULARI YANITLIYOR. CHP HANGİ PARTİLERLE KISMİ İTTİFAK YAPABİLİR? KRİTİK İLLER HANGİLERİ? SÜRPRİZ ADAYLAR GÖSTERİLEBİLİR Mİ? 

İKİNCİ BÖLÜMDEYSE, ALANINDA UZMAN KONUKLARLA RUSYA VE REJİMİN OLASI OPERASYONUN BEKLENDİĞİ İDLİB’DEKİ SİLAHLI ÖRGÜTLER MASAYA YATIRILIYOR. İDLİB’DE HANGİ ÖRGÜTLER VAR? ‘CİHATÇI’ –  ‘YABANCI SAVAŞÇI’ TARTIŞMASININ SEBEBİ NE? CİHAT KAVRAMININ KARŞILIĞI NEDİR? ABD VE RUSYA’NIN BU GRUPLARA BAKIŞI SURİYE POLİTİKASINI NASIL ETKİLİYOR? 

KONUKLAR:1) İLK BÖLÜMDE CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SEYİT TORUN.   2)İKİNCİ BÖLÜMDEYSE YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ PROF. DR. CANER TASLAMAN.   3)EKONOMİ VE DIŞ POLİTİKA ARAŞTIRMALAR MERKEZİ BAŞKANI SİNAN ÜLGEN.  4)TERÖR VE GÜVENLİK UZMANI ABDULLAH AĞAR.   5)GAZETECİ NEVZAT ÇİÇEK.

 

BUNLAR DA VAR