AIRPORT 


Gökyüzü rehberiniz Airport, sizi dünyanın kapılarını aralamaya, bulutların üstünde keyifli bir yolculuğa davet ediyor. 


 


Habertürk TV’nin havacılık ve seyahat programı Airport’ta bu hafta, İstanbul’dan Seattle’a gerçekleşen özel uçuş ekrana geliyor. Türk Hava Yolları, 27 Mayıs’ta başladığı Seattle seferlerini yüzde 80’in üzerinde dolulukla gerçekleştiriyor. Boeing’in merkezine başlatılan uçuş için THY Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat’ın da katıldığı bir tören düzenlendi. Airport ekibinin de yer aldığı etkinlikten en özel detaylar programda sizleri bekliyor.  


Hamburg Kabin İçi Ekipmanları Fuarı’nda geleceğin ürünleri görücüye çıktı. 16 Türk şirketinin yer aldığı fuarda yerli ürünlerden uçak tuvaleti ve business koltuk ilk kez sektöre tanıtıldı. Kristal Kabin Ödülleri’nin de sahiplerini bulduğu fuarı Türkiye’den sadece Airport izliyor.  


Güntay Şimşek’in konuğu, Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Ahmet Bolat oluyor. İlk açıklamalarını Güntay Şimşek’e yapan Bolat, gelecek için alınacak uçak tiplerini, AnadoluJet’in yeni yapılanmasını, THY Teknik’teki yeni kazanımları ve havayolu grubuna dönüşmek için yapılan hazırlıkları anlatıyor.


  


Airport bugün (26 HAZİRAN PAZAR) saat 12.15’te Habertürk TV’de.