7’den 70’e herkesin severek izlediği Güldür Güldür Show’da bu hafta da kahkaha tufanı var. Güldür Güldür Show birbirinden eğlenceli ve renkli skeçleriyle herkesi ekran başına kilitleyecek. Ekranların komedi klasiği Güldür Güldür Show, Salı akşamı Show TV’de...


Büyük aşka hafıza kaybı engelli! Okulda geçirdiği kaza üzerine geçici olarak hafızasını kaybeden Naime, Bilal’i tanıyacak mı? Leman ve Bilal’in tüm çabaları ile Naime geçmişi hatırlayabilecek mi? Bilal, Naime’yi kaybediyor olabilir mi?


Çiçek, sevgilisi Mesut ile keyifle buluşmayı başarabilecek mi? Aşırı harcamalarından dolayı artık ilişkilerine kayyum atanan çifti neler bekliyor? Üç kişinin karar aldığı bir ilişki ne kadar karışık olabilir?


Polis kılığına giren dolandırıcılar Mehtap teyzenin evini basıyor! Aynı anda farklı dolandırıcıların eline düşen Mehtap teyze bu durumdan kurtulabilecek mi? Dolandırıcılar kendi aralarında anlaşabilecek mi?


Yaralı Show’da bu hafta da sular durulmuyor! Hayati’nin bu haftaki konukları Z kuşağından Çiçek, Mesut Ali Bey ve İbrahim Serttaş. Çiçek dertlerini anlatabilecek mi? Halay ekibinde neler oluyor? Geceye İbrahim’in dans şovu ve dansöz Burcu’nun performansı damga vuracak!


Turkish Bilal bu sefer aradığı aşkı bulabilecek mi? Bilal internetten eşleştiği ve konuştuğu Burcu ile artık görüşüp evlenmek ve kendi köyüne getirmek ister. Bilal’i bu buluşmada neler bekliyor, Burcu ve ailesi gerçekte nasıl? Burcu’nun ailesi ile tanışmayı uman Bilal bir anda kendini bir tiyatro oyunu içinde mi buluyor? Birbirinden karışık  aile ilişkileri içinde Bilal aradığı mutluluğu bulabilecek mi?

Habertürk Web Sürümüne Geç