Ekranların en eğlenceli ve en sıra dışı yarışma programı Çocuktan Al Haberi, Doğa Rutkay Kamal'ın neşeli sunumuyla, birbirinden tatlı 9 çocukla birlikte hafta sonu Show TV'de!


 


Birbirinden sevimli çocukların kendilerine sorulan sorulara tam bir doğallık içinde verdikleri yanıtlar izleyiciyi kimi zaman şaşırtıyor, kimi zaman kahkahaya boğuyor. Doğa Rutkay Kamal ile çocuklar arasındaki diyaloglar yarışmaya renk katıyor.


 


9 çocuk ve 3 yarışmacının yer alacağı programda, yarışmacılar çocukların verdikleri cevapları doğru tahmin ederek topladığı puanlarla yarışmanın sonunda muhteşem ödüller kazanıyor.


 


Çocuktan Al Haberi'nde bugün; Mehmet Rüzgar Koca, Aleyna Dik, Caderyn Owen Jones yarışacak. Günün ana soruları, "Anneler mi daha unutkandır yoksa babalar mı?" ve "Kediler mi daha çok oyun oynamak ister yoksa köpekler mi?" olacak.


 


Melisa'nın koronavirüsten korunma yöntemlerini paylaşacağı bu bölümde Kami, papağanlarla ilgili öğrendiği yeni bilgileri anlatırken herkesi çok güldürecek. Emir sihirbazlık gösterisi yaparken, Ali Demir iskelet sistemimizle ilgili bilgiler verecek. Duru ise annesiyle evde nasıl tiyatro yaptıklarını anlatacak.


 


Doğa Rutkay Kamal'ın sunumuyla minikleri ve onların kocaman dünyasını keşfedeceğiniz Çocuktan Al Haberi'nde çok eğleneceksiniz!


 


“Çocuktan Al Haberi”, 14 Mart Pazar günü saat 16.30’da yeni bölümüyle Show TV’de!