Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir’de sizleri bekliyor.


Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla “Hayat Güzeldir”de konuşuluyor.


Hayat Güzeldir’de bugün; Denizli'de Sabahat Hanım'ın yanından Dr. Feridun Kunak tarhana, eşek zeytini, kırmızı pancardan doğal tarifler veriyor. Avukat Elif Akar kişisel verilerin ihlaline ilişkin işlenen suçları, internet alışverişlerinde haklarımızın ihlal edilmemesi için dikkat etmemiz gereken şeyleri anlatıyor. Reiki Öğretmeni Deniz Işık reikinin ne olduğunu ve nasıl uygulandığını açıklıyor. Uzman Estetisyen Tülay Tezel güzel bir cilt için hangi uygulamalar yapılabilir, sorunlu ciltler için neler yapılmalı, cilt uygulamalarında yaş sınırı var mıdır sorularını yanıtlarken, Mayo Tasarımcısı Ebru Yener hangi vücut tipinin ne tür mayo giymesi gerektiğini, bu yıl mayolarda ön planda olan renkleri aktarıyor. İş İnsanı Dr. Şebnem Akman Balta SPA hakkında merak edilen soruların yanıtlarını izleyicilerle paylaşıyor.

Habertürk Web Sürümüne Geç