Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir’de sizleri bekliyor.


Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla “Hayat Güzeldir”de konuşuluyor.


Hayat Güzeldir’de bugün; Modacı Ekrem Kaya yaz gelinlerinin tercih etmesi gereken gelinlikleri, açık havada düğün yapacak gelinlerin dikkat etmesi gerekenleri anlatıyor. Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Aret Kamar çocuğu olmayan çiftlere yapılan testleri, tüp bebek tedavisi ve takibinin nasıl yapıldığını, tüp bebek tedavisinde başarıyı artırmak için yapılması gerekenleri açıklıyor. Spiritüel Danışman, Astrolog Gül Ababey "Theta Healing" hakkında bilgilendiriyor. Estetik Diş Hekimi Sonay Öztan Gökhan diş estetiği neleri kapsar, siyah amalgam dolgular zararlı mı, diş çürükleri anneden bebeğe geçer mi sorularını yanıtlıyor.

Habertürk Web Sürümüne Geç