Hayat senin baktığın kadar güzel!


Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle!


"Kendine İyi Bak"ta bugün; Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel pratik ve hafif yaz tarifleri; sunumuyla görsel şölen yaşatan "milföy çanağında peynir salatası" ve masum bir  "şeftalili yaz tatlısı" yapıyor. Uzman Estetisyen Hilal Çelik soğuk lipoliz işleminin ne işe yaradığını, incelme ve selülit için yapılan uygulamaları paylaşıyor. Protez Uzmanı ve Diş Hekimi Dr. İlker Arslan soğuk tüketmenin ağız ve diş sağlığına zararı var mı, diş tedavilerinin mevsimi olur mu, soğuk-sıcak hassasiyeti olanlar nelere dikkat etmeli sorularını yanıtlıyor. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş yaz döneminde en çok tercih edilen estetik ameliyatlarını ve sıcak havanın ameliyat izlerinin iyileşme sürecini nasıl etkilediğini anlatıyor.


Ebru Akel Sancak’ın renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.