Hayat senin baktığın kadar güzel!


Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle!


"Kendine İyi Bak"ta bugün; İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Ayça Kaya sağlıklı beslenmeye dair özel formüller paylaşırken, 65 yaş üstü için "kerevizli tavuk" önerisi ve kilo almak istemeyenlere "patatesli hamursuz börek" tarifi veriyor. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Prof. Dr. Meral Kozakçıoğlu uzun süre evde kalmak ağrıları tetikler mi, 65 yaş üstü hastalar eklem kireçlenme ağrısı için neler yapmalı, yaz dönemine girerken ağrıları olan hastalar neler yapabilir sorularını yanıtlıyor. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Ümit Özekici korona döneminde gebelik takibinin nasıl olduğunu, korona döneminde tüp bebek tedavisinde alınması gereken önlemleri anlatıyor.


Ebru Akel Sancak’ın renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.