Tasavvuf müziğine ait eserleriyle dikkatleri çeken, beğeni ile dinlenen aynı zamanda kendisi hafız olan Bekir Köse, Ramazan ayında “Bekir Köse ile Sahur Vakti” ile Show TV’de!Bekir Köse Ramazan ayı boyunca alanlarında başarılı ilahiyatçı, yazar ve branşlarındaki çalışmalarıyla öne çıkan önemli isimleri bu programda ağırlıyor. Tasavvuf müziğinin kalbe dokunan eserlerinin de seslendirildiği Sahur Vakti, Ramazan ayının en verimli şekilde geçirilmesi için kılavuz niteliği taşıyor.

Programda İslam’a dair birçok kavrama açıklık getirilirken merak edilen sorular da cevabını buluyor. Bekir Köse, ayet ve güvenilir hadislerin ışığında dini konuları, konuklarıyla birlikte ekrana taşıyor.


“Bekir Köse ile Sahur Vakti”ne bu gece Kızılay Başkanı Kerem Kınık ve Sanatçı Yusuf Güney konuk oluyor. Güney’in Ramazan ayına ilişkin duygu ve düşüncelerini paylaşacağı programda Kınık, Kızılay'ın koronavirüs salgını dolayısıyla Ramazan ayı içindeki faaliyetlerini ve salgın dolayısıyla yardımlaşmanın artan önemini anlatıyor.

Habertürk Web Sürümüne Geç