Tasavvuf müziğine ait eserleriyle dikkatleri çeken, beğeni ile dinlenen aynı zamanda kendisi hafız olan Bekir Köse, Ramazan ayında “Bekir Köse ile Sahur Vakti” ile Show TV’de!


Bekir Köse Ramazan ayı boyunca alanlarında başarılı ilahiyatçı, yazar ve branşlarındaki çalışmalarıyla öne çıkan önemli isimleri bu programda ağırlıyor. Tasavvuf müziğinin kalbe dokunan eserlerinin de seslendirileceği Sahur Vakti, Ramazan ayının en verimli şekilde geçirilmesi için kılavuz niteliği taşıyor.

Programda İslam’a dair birçok kavrama açıklık getirilirken merak edilen sorular da cevabını buluyor. Bekir Köse, ayet ve güvenilir hadislerin ışığında dini konuları, konuklarıyla birlikte ekrana taşıyor.


“Bekir Köse ile Sahur Vakti”ne bu gece Dr. Ender Saraç ve Üsküdar Müftüsü Ali Çakmak konuk oluyor. Ramazan ayında bağışıklığımızın güçlü olması için sahurda ve iftarda neler yemeliyiz, korona salgını dolayısıyla sofralarımızda başucu niteliğinde hangi besinler olmalı, orucun sağlığa yararlarıyla ilgili Peygamber Efendimizin hadisleri nelerdir soruları konuklarla birlikte yanıtlanıyor.