Hayat senin baktığın kadar güzel!


Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle!


"Kendine İyi Bak"ta bugün; Protetik Diş Tedavisi Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Pınar Kursoğlu diş sıkmanın tedavisi var mıdır, horlama genel sağlığımızı nasıl etkiler, horlamanın ve uyku apnesinin tedavisi nedir sorularını yanıtlıyor. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. İbrahim Aşkar meme büyütme operasyonları hakkında bilgi veriyor. Eğitimci, Yazar Murat Tunalı mutlu ailenin ve başarılı çocuğun nasıl olduğunu, çocukların neden ders çalışmak istemediğini, mutsuzluğu ve başarısızlığı yenmenin yollarını anlatırken, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Cansu Kanlıoğlu idrar kaçırma ve rahim sarkması ile ilgili merak edilenleri aktarıyor.


Ebru Akel Sancak’ın renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.

Habertürk Web Sürümüne Geç