7’den 70’e herkesin severek izlediği Güldür Show’da bu hafta da kahkaha tufanı var. Güldür Güldür Show birbirinden eğlenceli ve renkli skeçleriyle herkesi ekran başına kilitleyecek. Ekranların komedi klasiği Güldür Güldür Show Cuma akşamı Show TV’de...


Naime kızı Çiçek’i eski sevgilisi olan popstar Mesut ile barıştırabilecek mi? Çiçek’in yeni sevgilisi Bilal’i gören Naime, Bilal’i sevecek mi? Naime’nin damadında aradığı özellik ne olabilir?


Adana Adliyesi'nde birbirinden zorlu davalara bakan Hayati ve Kudret, Karadeniz Adliyesi'nde bekledikleri gibi davalarla karşılaşabilecekler mi?


Genç yaşta Real Madrid’e transfer olacak Bahadır ve babası Fikri’nin bu mutlu gününü kimler bozabilir? Transfer anlaşması için her şey tamamken Dram Teyzeleri Naime ve Mehtap tarafları nasıl olumsuz etkileyecek?


Yeni evli çift Mesut ve Burcu’nun cicim aylarını bitirecek olay ne olabilir? Cicim aylarının asla bitmeyeceğini düşünen Burcu, yakın arkadaşı Çiçek’ten erkekler hakkında hangi bilgiyi öğrenince yıkılacak?


Konser öncesi dansöz bekleyen Kazım ve ekibi karşılarında köçekleri görünce ne tepki gösterecekler? Meslekleri yüzünden sürekli örselenen köçekler, Kazım ve ekibini nasıl utandıracak?

Habertürk Web Sürümüne Geç