Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir’de sizleri bekliyor.


Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla “Hayat Güzeldir”de konuşuluyor.


Hayat Güzeldir’de bugün; Tasarımcı Gülafer Ataş 2020-2021 modasında bizi nelerin beklediğini, 92. Oscar Ödülleri için hazırladığı elbiseleri anlatırken, fotoğrafçı Özgür Arslan güzel düğün fotoğrafları için dikkat edilmesi gerekenleri paylaşıyor. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. İbrahim Aşkar liposuction ameliyatı hakkında bilgi veriyor. Uzman Estetisyen Sara Yaman altın oran kaş nedir, kaş laminasyonu ve microblading işlemleri neye göre yapılır, kaş silme işleminde dikkat edilmesi gerekenler neler sorularını yanıtlarken, Uzman Dermatolog Dr. Seçil Demirci bahar ayları yaklaşırken cilt yenilemek için neler yapılabileceğini aktarıyor. 14 Mart Tıp Bayramı'nda Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Taha Mehmetoğlu hasta-doktor ilişkisi nasıl olmalı, hastalar, doktorlarını nasıl seçmeli sorularını yanıtlıyor.