Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir’de sizleri bekliyor.


Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla “Hayat Güzeldir”de konuşuluyor.


Hayat Güzeldir’de bugün; Özbekistanlı şarkıcı Milena Madmusayeva hafta sonunuza renk katacak şarkılarla ve keyifli sohbetiyle geliyor. Avukat Mahcemal Seyhan kadına karşı şiddetin önlenmesi konusunda alınan tedbir kararları neler, evlilik birliğinin temelinden sarsılması kapsamına hangi haller girer, boşanan çiftler ortak velayet alabilir mi sorularını cevaplıyor. İş Kadını, Sosyal Girişimci, Anne Meclisi Derneği Başkanı Oya Kalender bebeğine süt veremeyen annelerin hangi tür baskılara maruz kaldığını, yeni doğum yapmış emziren annelerin öncelikli ihtiyaçlarını, baskının anneleri psikolojik olarak nasıl etkilediğini anlatıyor. Düğün Fotoğrafçıları İlyas Mayda ve Gülnur Mayda düğün çekimleriyle ilgili merak edilenleri paylaşıyor. Radyasyon Onkolojisi Uzmanı Prof. Dr. Hale Başak Çağlar radyasyon onkolojisindeki önemli gelişmeler neler, radyasyon tedavilerinin yan etkileri daha mı az, ışın tedavisi ne kadar sürüyor sorularını cevaplarken, Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Taha Mehmetoğlu düğün estetiği hakkında bilgiler veriyor.