Hayat senin baktığın kadar güzel!


Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle!


"Kendine İyi Bak"ta bugün; Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel kış menülerine uygun "narlı ve çikolatalı pelte" ve "4 yufkalı börek" tarifi verirken, Genel Müdür Gülşah Çakmak güzellik uzmanı adaylarının hangi eğitimlerden geçtiğini, güzellik eğitimi sonrası iş imkânlarını, yeteneğini mesleğe dönüştürmek isteyenlerin nelere dikkat etmesi gerektiğini anlatıyor. Uzman Psikolog Perihan Tiftikçi depresyon hakkında merak edilenleri paylaşırken, Moda ve Güzellik Akademisi Genel Müdürü Serkan Selamet moda ve güzelliğe dair ne tür eğitimler veriliyor, güzellik eğitimleri kimlere hitap ediyor, teknolojik donanımlı uygulama sınıflarında neler öğreniliyor sorularını yanıtlıyor.


Ebru Akel Sancak’ın renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.