Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir’de sizleri bekliyor.


Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla “Hayat Güzeldir”de konuşuluyor.


Hayat Güzeldir’de bugün Uzman Estetisyen, Cilt Koçu Filiz Karslıoğlu iğnesiz mezoterapi uygulaması nedir, dolgu ve botoks etkisi iğnesiz mümkün mü, iğnesiz mezoterapi cilt lekelerine etki eder mi sorularını yanıtlarken, Obezite ve Metabolik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Hasan Altun obezite ve şeker ameliyatları hakkında bilgi veriyor. Medikal Estetik Hekimi Dr. Mesut Ayyıldız endopeel uygulaması hakkında merak edilenleri anlatırken, İngilizce Öğretmeni Enver Öztürk neden İngilizce öğrenemiyoruz, İngilizcede doğru şekilde pratik yapmak neden önemli, çocuklar için İngilizce öğrenme yaşı kaçtır sorularını yanıtlıyor. Firma Sahibi İbrahim Kandemir saçın gelişim evrelerini paylaşırken, Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Taha Mehmetoğlu en çok tercih edilen estetik uygulamaları açıklıyor.

Habertürk Web Sürümüne Geç