Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir’de sizleri bekliyor.


 


Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla “Hayat Güzeldir”de konuşuluyor.


 


Hayat Güzeldir’de bugün Renklendirme ve Saç Tasarımcısı Erdener Şuvak keratin bakımının saça etkileri nelerdir, ombre ve sombre uygulamasının farkları nelerdir, gelin saçı yaptıracak olanlar nelere dikkat etmeli sorularını yanıtlarken, Güzellik Uzmanı Kübra Karaöz kirpik tasarımının nasıl yapıldığını paylaşıyor. Kişisel Gelişim Uzmanı Aysin Tunçel neden öfkelendiğimizi anlatırken, Kurucu Müdür Sevil Bayrak ile Kurucu Ortak Funda Bayır güzellik akademilerinde kimler eğitim alabilir, yetiştirilen öğrenciler hangi alanlarda iş sahibi olabilir sorularını yanıtlıyor. Uzman Estetisyen Eda Erbaş ameliyatsız göz kapağı estetiği ile ilgili merak edilenleri anlatırken, Göz Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. İlhami Salcan kişiye özel no touch lazerle ilgili bilgiler veriyor.