Hayat senin baktığın kadar güzel!


Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle!


"Kendine İyi Bak"ta bugün; Farmakoloji Uzmanı ve Medikal Estetik Hekimi Devrim Gürsoy yaşlanma evreleri ve yüzdeki değişimler nasıl olur, dolgu nedir, nerelere yapılır, botoks hangi durumlarda uygulanır sorularını yanıtlarken, Beslenme Danışmanı ve Yazar Sibel Güngör emziren anneler için süt artırmaya yardımcı tarifler ile sebze yemeyen bebeklere kurtarıcı tarifler veriyor. Gastroenteroloji ve Beslenme Uzmanı Prof. Dr. Benal Büyükgebiz bebek ve çocukların gelişiminde beslenmenin önemi nedir, süt ve süt ürünleri çocukların büyümesine katkı sağlıyor mu, çiğ süt ve sokak sütü çocuklara zararlı mı sorularını yanıtlarken, Diş Hekimi Tülay Akkol çene eklemi bozukluğu hakkında bilgiler veriyor.


Ebru Akel Sancak’ın renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.

Habertürk Web Sürümüne Geç