İsabet, aksiyon, oyun, büyük ödül ve hemşeriler bu yarışmada!


Farklı formatıyla Show TV ekranlarında yayınlanan ve izleyicinin büyük beğenisini kazanan Gel Hemşerim’in bu haftaki bölümünde 3 farklı yarışmacı yarışıyor. Kahkaha, heyecan ve gözyaşının bir arada olduğu programda yarışmacılar, hemşeri jürisinin de desteğiyle büyük ödül 50.000 lira için büyük mücadele veriyor.


Serhat bey, başta ailesi olmak üzere kendisine çok şey kaybettiren, artık nihayet kurtulduğu kötü alışkanlığından sonra hayatında beyaz bir sayfa açıyor ve soluğu Gel Hemşerim’de alıyor… Bakalım büyük ödülü kazanıp sıkıntılarından kurtulabilecek mi?


Hayatında kendisi için hiçbir şey yapmadığını ve artık kendisini geliştirmek için yaşayacağını söyleyen güzel yarışmacı Barış Hanım yarışmaya öyle bir geldi ki ortalık bir anda karıştı… Sunucu Rüştü Onur Atilla ve hemşeri jürisinin zor anları sizi çok güldürecek, görülmeye değer bu eğlenceli anları sakın kaçırmayın!


Mesleği mezarcılık olan Selçuk Bey işini öyle esprili öyle doğal anlattı ki, Gel Hemşerim’de kahkaha tufanı koptu… Yüksek enerjisiyle programa renk katan Selçuk beyin hikayeleri sizleri de çok güldürecek!

Habertürk Web Sürümüne Geç