Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    TV REHBERİ

    SHOW / TV REHBERİ

    • Kuzey Yıldızı “İlk Aşk” ‘Yerli Dizi’
     06:00

     Kuzey Yıldızı “İlk Aşk” ‘Yerli Dizi’

    • Pazar Sürprizi
     10:00

     Pazar Sürprizi

    • Bir Şansım Olsa
     13:00

     Bir Şansım Olsa

    • Yalancı Yarim ‘Türk Sineması’
     14:30

     Yalancı Yarim ‘Türk Sineması’

     "YALANCI YARİM" PAZAR GÜNÜ SHOW TV'DE! Yönetmenliğini Ertem Eğilmez'in yaptığı, Emel Sayın, Tarık Akan, Münir Özkul, Metin Akpınar, Halit Akçatepe, Hulusi Kentmen, Mürüvet Sim, Kemal Sunal gibi usta oyuncuların yer aldığı 1973 yapımı "Yalancı Yarim" Pazar günü Show TV'de! Kayserili Mahmut'un kardeşi Ferdi, güzel görünümlü ve hızlı yaşamayı seven bir delikanlıdır. Zengin abisinin ona her ay yüklü miktarda bir para göndermesinden ötürü de abisine biat etmektedir. Bir gün sürpriz bir şekilde eşini koluna takan abisi, Ferdi'yi ziyarete gelir ve Ferdi'nin nişanlısıyla tanışmak istediğini kendisine belirtir. Nişanlı rolünü oynaması için Ferdi'ye hali hazırda vurgun olan Alev'e haber salınır ve oyun başlar. "Yalancı Yarim", 25 Haziran Pazar günü saat 14.30'da Show TV'de!

    • Öyle Olsun ‘Türk Sineması’
     16:30

     Öyle Olsun ‘Türk Sineması’

     "ÖYLE OLSUN" PAZAR GÜNÜ SHOW TV'DE! Yönetmenliğini Orhan Aksoy'un yaptığı, Tarık Akan, Müjde Ar, Hulusi Kentmen, Ayşen Gruda, Aysel Gürsel, Şevket Altuğ gibi usta oyuncuların yer aldığı 1976 yapımı "Öyle Olsun" Pazar günü Show TV'de! Gazetecilik yapan Ferit yeni bir yazı dizisi başlatır. Ünlü firmaların yaptığı düzenbazlıkları yazar. Son yazısında, ünlü iş adamı Hulusi Bey'in ürettiği yağların doğal olmadığından bahseder. Bu yazı dizisi gazetenin tirajlarını çok arttırır. Aynı akşam Ferit, bir diskoda Hulusi Bey'in kızı Alev'in evli bir erkekle eğlendiğini görür. Bunu gazetede haber olarak yayınlar. Ne var ki bu sefer hata yapmıştır. Hulusi Bey gazeteyi iflas ettirecek bir tazminat davası açar. Ferit de davayı kazabilmek için Alev'e bir tuzak kurar. Ancak işler Ferit'in planladığı gibi gitmeyecektir. "Öyle Olsun", 25 Haziran Pazar günü saat 16.30'da Show TV'de!

    • Show Tv Ana Haber
     18:25

     Show Tv Ana Haber

    • Yedi Bela Hüsnü ‘Türk Sineması’
     20:00

     Yedi Bela Hüsnü ‘Türk Sineması’

     "YEDİ BELA HÜSNÜ" PAZAR AKŞAMI SHOW TV'DE! Yönetmenliğini Natuk Baytan'ın yaptığı, Kemal Sunal, Oya Aydoğan, Şevket Altuğ, Ali Şen gibi usta oyuncuların yer aldığı 1982 yapımı "Yedi Bela Hüsnü" Pazar akşamı Show TV'de! Yedi Bela Hüsnü, sevdiği kızın kalbini kazanmak için kabadayı olmaya çalışan genç bir adamın hikâyesini konu ediyor. Genç bir adam olan Hüsnü, kalbini mahallenin güzel kızı Hüsniye'ye kaptırır. Ama ne yazık ki hisleri karşılıklı değildir. Genç kızın kalbini kazanmaya çalışan Hüsnü, arkadaşı Cemal'den kendisine yardım etmesini ister. Hüsnü, Cemal'in verdiği taktikleri harfiyen yerine getirse de sonuçta değişen bir şey olmaz. Bu sırada Hüsniye'nin yaşadığı mahallenin tapuları, türlü oyunlarla Malik adındaki bir adama geçmiştir. Malik, mahallede yaşayanlardan kısa sürede evlerini boşaltmalarını isteyince insanlar ne yapacaklarını şaşırır. Herkes yaşananlara karşı çıkabilecek bir babayiğidin çıkmasını beklemektedir. Hüsnü de arkadaşlarının gazıyla hem mahalleliyi yaşadığı sorundan kurtarmak hem de Hüsniye'nin bu sayede kalbini kazanmak için kabadayı olmaya çalışır. Ancak bu durum onun peşine kiralık katilin düşmesine neden olacaktır. "Yedi Bela Hüsnü", 25 Haziran Pazar akşamı saat 20.00'de Show TV'de!

    • Korkusuz Korkak ‘Türk Sineması’
     21:45

     Korkusuz Korkak ‘Türk Sineması’

     "KORKUSUZ KORKAK" PAZAR AKŞAMI SHOW TV'DE! Yönetmenliğini Natuk Baytan'ın yaptığı, Kemal Sunal, Ayşin Atav gibi usta oyuncuların yer aldığı 1979 yapımı "Korkusuz Korkak" Pazar akşamı Show TV'de! Bir şirkette memur olarak çalışan Mülayim'in sıradan bir hayatı vardır. Ancak onun bu sıradan hayatı, bir gün hastaneye tahlil yaptırmak için gitmesiyle bambaşka bir hal alır. Kendisini gayet sağlıklı hisseden Mülayim, doktorun kendisine altı aylık ömrünün kaldığını söylemesiyle büyük bir yıkıma uğrar. Hiçbir tedavi imkânının olmadığını öğrenen Mülayim, o andan itibaren kalan günlerini korkusuz bir şekilde yaşamaya başlar. Hayatta artık yapacak hiçbir şeyi kalmayan Mülayim, öleceği günü beklemekten sıkılınca çareyi kendisini öldürmek için bir kiralık katil tutmakta bulur. Ne şekilde ölmek istediğini kiralık katile anlatarak onunla anlaşan Mülayim, bu sırada hayatının ikinci şoku ile karşı karşıya kalır. Tahlil sonuçlarında bir yanlışlık olduğunu ve son derece sağlıklı olduğunu öğrenen Mülayim, bu sefer canını kiralık katilden korumak zorunda kalır. "Korkusuz Korkak", 25 Haziran Pazar akşamı saat 21.45'te Show TV'de!

    • Maviye Sürgün ‘Yerli Dizi’
     23:30

     Maviye Sürgün ‘Yerli Dizi’

    • Yedi Bela Hüsnü ‘Türk Sineması’
     02:00

     Yedi Bela Hüsnü ‘Türk Sineması’

    • Korkusuz Korkak ‘Türk Sineması’
     03:30

     Korkusuz Korkak ‘Türk Sineması’