Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    TV REHBERİ

    SHOW / TV REHBERİ

    • Adını Feriha Koydum 'Dizi' (Tekrar)
     06:00

     Adını Feriha Koydum 'Dizi' (Tekrar)

    • Ebru Akel'le Kadın İsterse
     08:30

     Ebru Akel'le Kadın İsterse

     Yapımcılığını BBO Yapım'ın üstlendiği programda ünlü sunucu Ebru Akel, hayalini kurduğu hayatı gerçekleştirenleri, pes etmeyenleri ve her şeye rağmen gülümsemekten vazgeçmeyenleri Show TV ekranlarında ağırlıyor. Ebru Akel'le Kadın İsterse programının bugünkü konuğu, oyuncu Seren Fosforoğlu olacak. Programda güçlü anne, güçlü toplum konusunu konuşulacak. Kalp yetmezliği olan 15 aylık bebeği Kartal için 1 saatte gerekli parayı toplayan Müzik Öğretmeni Ahu Kahraman Yıldırım, kalplere dokunacak hikayesini paylaşacak. Pilates Eğitmeni Neval Gördük ise pilates lastiği ile diz ağrılarına iyi gelen basit hareketler ve evde yapılabilecek egzersizler önerecek.

    • Dr. Ender Saraç İle Sağlıklı Günler
     10:00

     Dr. Ender Saraç İle Sağlıklı Günler

     Dr. Ender Saraç, sağlıklı bir yaşama dair tüm merak edilen konuları, alanında uzman konukları ve meslektaşlarıyla birlikte hafta içi her gün Show TV ekranlarında masaya yatırıyor. Sağlığa iyi gelecek gıdaları ve bağışıklığı güçlendirecek püf noktalarını seyircilerle bu programda paylaşıyor. Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler'de bugün; Prof. Dr. Sinan Zeren böbrek sağlığı hakkında bilgilendirecek. Böbrek ağrısı neden olur ve sırt ağrısından farkı nedir, fazla çay ve kahve tüketimi ile et ve et ürünleri böbreklere hangi zararları verebilir gibi soruları yanıtlayacak. Prof. Dr. Orhan Tarçın ise mide ağrılarının hangi ciddi rahatsızlıkların belirtisi olabileceğini anlatırken, mide ve bağırsak sağlığı için dikkat edilmesi gerekenleri paylaşacak.

    • Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu (Tekrar)
     11:45

     Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu (Tekrar)

    • Kalp Atışı 'Dizi' (Tekrar)
     12:45

     Kalp Atışı 'Dizi' (Tekrar)

    • Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme
     15:15

     Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme

    • Show Ana Haber
     18:45

     Show Ana Haber

    • Güldür Güldür Show (Tekrar)
     20:00

     Güldür Güldür Show (Tekrar)

    • Tehlikeli Soygun 'Yabancı Film'
     00:30

     Tehlikeli Soygun 'Yabancı Film'

     Yönetmenliğini Daniel Zirilli'nin yaptığı, Steven Seagal, John Edward Lee, Byron Gibson gibi usta oyuncuların yer aldığı 2016 yapımı "Tehlikeli Soygun" Çarşamba gecesi Show TV'de! İki Amerikalı göçmen Jack ve Sam, Güneydoğu Asya'da ihtiyaçlarından dolayı banka soymaya karar verirler. Farkında olmadan bir mafya babasının parasını da çalarlar ve çetenin intikam almak için en büyük hedefleri olurlar.

    • Kuzey Yıldızı "İlk Aşk" 'Dizi' (Tekrar)
     02:15

     Kuzey Yıldızı "İlk Aşk" 'Dizi' (Tekrar)

    • Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu (Tekrar)
     04:45

     Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu (Tekrar)