Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    TV REHBERİ

    SHOW / TV REHBERİ

    • Pis Yedili 'Dizi' (Tekrar)
     06:00

     Pis Yedili 'Dizi' (Tekrar)

    • Kendine İyi Bak
     08:00

     Kendine İyi Bak

     Hayat senin baktığın kadar güzel! Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle! "Kendine İyi Bak"ta bugün; Girişimsel Radyoloji Uzmanı Dr. Metin Çevener kriyoablasyon tedavisi hakkında bilgi veriyor. Protez Uzmanı ve Diş Hekimi Dr. İlker Arslan diş tedavilerinde en yeni yöntemler neler, herkese aynı gülüş estetiği yapılır mı, diş kaplaması tedavilerinde nelere dikkat edilmeli sorularını yanıtlıyor. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş kaburgadan yapılan estetik uygulamalarını, dolgu ve botoks uygulamalarında dikkat edilmesi gerekenleri anlatıyor. Ebru Akel Sancak'ın renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.

    • Kalp Atışı 'Dizi' (Tekrar)
     09:45

     Kalp Atışı 'Dizi' (Tekrar)

    • Kuaförüm Sensin
     12:30

     Kuaförüm Sensin

     Ekranların en çekişmeli yarışması Kuaförüm Sensin Gözde Kansu'nun sunumu ve iddialı jüri üyeleri ile Show TV'de! Jüri koltuğuna oturan Türk Sanat Müziği'nin Diva'sı Bülent Ersoy, moda dünyasının önemli isimlerinden Işıl Reçber ve Türkiye'nin en iyi makyaj artistlerinden Seçkin Süngüç'ün saç ve makyajlara ayrı ayrı puan vereceği Kuaförüm Sensin'de birbirinden yetenekli usta kuaförler ve makyözler, hem zamanla yarışıyor hem de zorlu modellerini, en iyi saç ve makyaj için ikna etmeye çalışıyor. Kazanan takımın her hafta 10 bin lira para ödülü kazandığı "Kuaförüm Sensin"de takımlar modellerinin saçını ve makyajını, her gün programın sunucusu Gözde Kansu tarafından kendilerine verilen saç konseptine uygun biçimde yapıyorlar. Kuaför'üm Sensin'de bugün kuaför Bilal Ağın, makyöz Buse Şimşek, model Selver Güneş'ten oluşan birinci takım, kuaför Songül Yıldız, makyöz Yağmur Yıldız, model Mahsa (Melisa) Seyfizadeh'ten oluşan ikinci takım, kuaför Turhan Taş, makyöz Zeynep Oktay, model Damla Gümüş'ten oluşan üçüncü takım ve kuaför Mustafa Batur, makyör Tuna Dede, model Su Sümeyye Engin'den oluşan dördüncü takım serbest çalışma ile saç ve taşlı makyaj yapmak için yarışıyor. Bu programda birbirinden iddialı 4 takım, onlara eşlik eden modeller, kıyasıya rekabet, bazen mutluluk bazen gözyaşı ama en çok da heyecan ve eğlence sizleri bekliyor!

    • Pis Yedili 'Dizi' (Tekrar)
     16:00

     Pis Yedili 'Dizi' (Tekrar)

    • Show Ana Haber
     18:45

     Show Ana Haber

    • Fokus 'Yabancı Film'
     20:00

     Fokus 'Yabancı Film'

     Yönetmenliğini Glenn Ficarra ve John Requa'nın yaptıkları, Will Smith, Margot Robbie, Rodrigo Santoro gibi usta oyuncuların yer aldığı 2015 yapımı "Fokus" Perşembe akşamı Show TV'de! Hile ustası bir dolandırıcı olan Nicky (Will Smith), acemi dolandırıcı Jess'le (Margot Robbie) karşılaşır. Jess, Nicky'den işin inceliklerini öğrenirken ona tedirgin edici ölçüde yakınlaşınca, Nicky ilişkiyi birden bire keser. Üç yıl sonra, Jess Buenos Aires'te yüksek bahisli araba yarışları tezgahında ortaya çıkar. Jess, Nicky'nin planladığı bu çok tehlikeli tezgahın en kritik noktasında onun planlarını alt üst edecektir.

    • Güldür Güldür Show (Tekrar)
     21:45

     Güldür Güldür Show (Tekrar)

    • Fokus 'Yabancı Film' (Tekrar)
     23:45

     Fokus 'Yabancı Film' (Tekrar)

    • İçerde 'Dizi' (Tekrar)
     01:45

     İçerde 'Dizi' (Tekrar)

    • Kuaförüm Sensin (Tekrar)
     03:45

     Kuaförüm Sensin (Tekrar)