Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    TV REHBERİ

    SHOW / TV REHBERİ

    • Kuaförüm Sensin (Tekrar)
     06:00

     Kuaförüm Sensin (Tekrar)

    • Kendine İyi Bak
     08:00

     Kendine İyi Bak

     Hayat senin baktığın kadar güzel! Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle! "Kendine İyi Bak"ta bugün; Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy'un eşi, iş insanı Pervin Ersoy ve Seyahat Yazarı Saffet Emre Tonguç "Her şehri ünlüsüyle geziyoruz" adlı sosyal sorumluluk projesi fikri nasıl oluştu, ülkemizin her şehrini tanıtmayı hedefleyen projede hangi sanatçılar yer aldı sorularını yanıtlarken, Beslenme Danışmanı ve Yazar Sibel Güngör yılbaşına özel kap kekler, lohusa ve emziren annelere mutluluk çayı tarifleri veriyor. Kalıcı Makyaj Uzmanı Beyhan Ateşoğlu cilt bakımı, kalıcı kaş uygulaması ve ipek kirpik hakkında merak edilenleri anlatırken, Diş Hekimi Tülay Akkol metal amalgam dolgu ile ilgili bilgiler veriyor. Ebru Akel Sancak'ın renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.

    • Zahide Yetiş'le
     09:30

     Zahide Yetiş'le

     Zahide Yetiş'le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikâyeleriyle hafta içi her gün Show TV'de izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Sağlıklı bir yaşamı hayatınızın bir parçası haline getirmenizi amaçlayan Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek konularla karşınıza çıkıyor. Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşıyor. Son teknoloji tıbbi olanaklar ve uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarına çözüm aranan "Zahide Yetiş'le"de bugün; Psikolog Esra Ezmeci ve Obezite ve Metabolik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. İsmail Yaman konuk olurken, Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Kerem Bıkmaz ağrılarımızın nedeni yürüyüşümüzde mi saklı, bel fıtığı evde test edilebilir mi sorularını yanıtlıyor.

    • Kuaförüm Sensin
     12:30

     Kuaförüm Sensin

     Ekranların en çekişmeli yarışması Kuaförüm Sensin Gözde Kansu'nun sunumu ve iddialı jüri üyeleri ile Show TV'de! Jüri koltuğuna oturan Türkiye'nin ilk kuaför eğitmeni, kırık fönün mucidi Adnan Serter, makyöz Ayşegül Kartal ve modacı Muammer Ketenci'nin saç ve makyajlara ayrı ayrı puan vereceği Kuaförüm Sensin'de birbirinden yetenekli usta kuaförler ve makyözler, hem zamanla yarışıyor hem de zorlu modellerini, en iyi saç ve makyaj için ikna etmeye çalışıyor. Kazanan takımın her hafta 10 bin lira para ödülü kazanacağı "Kuaförüm Sensin"de takımlar modellerinin saçını ve makyajını, her gün programın sunucusu Gözde Kansu tarafından kendilerine verilen saç konseptine uygun biçimde yapıyorlar. Kuaför'üm Sensin'de bugün kuaför Taner Güneri makyöz Aslı Yazar, model Tuana Su Akın'dan oluşan birinci takım, kuaför Betül Çetin, makyöz Şükran İşanlarlar model Emine Kaya'dan oluşan ikinci takım, kuaför Tayfun Ateşoğlu, makyöz Serap Varol, model Ferzan Antal Bilek'ten oluşan üçüncü takım ve kuaför Hasan Ağın, makyöz Buse Şimşek, model Simge Gökmen'den oluşan dördüncü takım maskülen kapak kızı saç ve makyajı yapmak için yarışıyor. Bu programda birbirinden iddialı 4 takım, onlara eşlik eden modeller, kıyasıya rekabet, bazen mutluluk bazen gözyaşı ama en çok da heyecan ve eğlence sizleri bekliyor!

    • Yeni Gelin 'Dizi' (Tekrar)
     16:00

     Yeni Gelin 'Dizi' (Tekrar)

    • Show Ana Haber
     18:45

     Show Ana Haber

    • Güldür Güldür Show (Tekrar)
     20:00

     Güldür Güldür Show (Tekrar)

    • Çukur 'Dizi' (Tekrar)
     00:15

     Çukur 'Dizi' (Tekrar)

    • Kuzey Yıldızı "İlk Aşk" 'Dizi' (Tekrar)
     02:30

     Kuzey Yıldızı "İlk Aşk" 'Dizi' (Tekrar)

    • Kuaförüm Sensin (Tekrar)
     04:45

     Kuaförüm Sensin (Tekrar)