Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    TV REHBERİ

    SHOW / TV REHBERİ

    • Demet Akbağ ile Çok Aramızda (Tekrar)
     06:15

     Demet Akbağ ile Çok Aramızda (Tekrar)

    • Hayat Güzeldir (Yeni Bölüm)
     08:15

     Hayat Güzeldir (Yeni Bölüm)

     Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir'de sizleri bekliyor. Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla "Hayat Güzeldir"de konuşuluyor. "Hayat Güzeldir"de bugün; Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Doç. Dr. Turgut Aydın çocuğu olmayan çiftler ne zaman tüp bebek için başvurmalıdır, en fazla kaç defa tüp bebek tedavisi olur, tüp bebek tedavisi kanser yapar mı sorularını yanıtlarken, Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Barış Çaynak minimal invaziv bypass cerrahisi hakkında bilgiler veriyor. Sanatçı, Oyuncu ve Sunucu Kürşat'ın şarkılarıyla ve keyifli sohbetiyle konuk olduğu programda Yemek Yazarı Ayşe Tüter kazan karası, yeşillikli tuzlu sufle tarifi veriyor.

    • Pazar Sürprizi (Canlı)
     10:00

     Pazar Sürprizi (Canlı)

     Show TV ekranının sevilen magazin programı "Pazar Sürprizi", Buse İskenderoğlu'nun sunumu ile bu hafta da hiçbir yerde bulamayacağınız haber ve röportajlarla ekranlarınıza geliyor. Onur Büyüktopçu, ekranların yeni fenomeni olmaya aday "Damat Bayıldı"yı Pazar Sürprizi'ne anlattı! Hilal Altınbilek hangi soruları duyunca küplere bindi? Ünlü annelerden Fahriye Evcen'e büyük destek!

    • Gel Hemşerim (Tekrar)
     13:00

     Gel Hemşerim (Tekrar)

    • Çocuktan Al Haberi (Tekrar)
     15:30

     Çocuktan Al Haberi (Tekrar)

    • Çocuktan Al Haberi (Yeni Bölüm)
     17:00

     Çocuktan Al Haberi (Yeni Bölüm)

    • Hafta Sonu Ana Haber (Canlı)
     18:45

     Hafta Sonu Ana Haber (Canlı)

    • İntikam 'Yabancı Sinema'
     20:00

     İntikam 'Yabancı Sinema'

     Yönetmenliğini Martin Campbell'in üstlendiği, Jackie Chan, Pierce Brosnan gibi usta oyuncuların yer aldığı 2017 yapımı "İntikam", Pazar akşamı Show TV'de! Restoran sahibi olan Quan (Jackie Chan) zamanını işleriyle geçirmektedir. Bir gün düzenlenen bir terör saldırısı tüm hayatını alt üst eder. Saldırıda kızı ölmüştür. Kızının ölümü Quan'ı derinden etkiler. İngiliz yetkililerden, özellikle Liam Hennessy'den (Pierce Brosnan) bombacıların kimlikleri konusunda yardım ister. Ancak geçmişte IRA ile bağlantıları olan Hennessy'nin şüpheli ve olayı hasıraltı etmeye çalıştığını gösteren tavırları, Quan'ı adaleti kendi kendine sağlama yoluna itecektir.

    • Demir Yumruk 'Yabancı Sinema'
     22:15

     Demir Yumruk 'Yabancı Sinema'

    • İntikam 'Yabancı Sinema' (Tekrar)
     00:15

     İntikam 'Yabancı Sinema' (Tekrar)

    • Demir Yumruk 'Yabancı Sinema' (Tekrar)
     02:15

     Demir Yumruk 'Yabancı Sinema' (Tekrar)

    • Yeni Gelin (Tekrar)
     04:15

     Yeni Gelin (Tekrar)