YEREL HABERLER  / MANİSA HABERLERİ

Manisa Gördesliler Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen imza gününde TarihçiYazar Kazım Germiyanoğlu tarafından yazılan "Yangın2" adlı belgesel roman ve EğitimciYazar Mustafa Ali Öztürk tarafından yazılan “Davetsiz Misafir” isimli hikaye kitabının tanıtımı yapıldı.
Yeni kitap çıkaran Gördesli iki yazar için Manisa Gördesliler Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından imza günü düzenlendi. MANADER’in Kitap kafesinde düzenlenen törene Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, Gördes Belediye Başkan Yardımcısı İlhan Türe, Manisa Gördesliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Hasan Ertekin, Manisa Araştırma Derneği (MANADER) Başkanı Şaban Mertyürek, dernek üyeleri ve Manisa’da yaşayan Gördesliler katıldı.
Etkinlikte, geçtiğimiz yıl TarihçiYazar Kazım Germiyanoğlu tarafından yazılan ve Gördes Belediyesi tarafından basılan, milli mücadele döneminde Gördes’in kurtuluşunu anlatan "Yangın1" kitabının ikinci serisi “Yangın2” kitabı ve EğitimciYazar Mustafa Ali Öztürk tarafından yazılan “Davetsiz Misafir” isimli hikaye kitabının imza günü yapıldı. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, “Gördes Belediyesi olarak yapılan tüm kültürel çalışmalara destek vermeye her zaman hazırız. Gördes ile ilgili kim bir kitap yazarsa, tanıtımından basımına kadar her türlü desteği vermeye hazırız. Gördesli yazarlarımıza, yazmış oldukları yeni kitapları için teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum” şeklinde konuştu.

Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Manisa haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Manisa Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER