KATEGORİLER

Yazının devamını okumak için tıklayınız...

Show TV

1991 yılında kurulan, Türkiye’nin ilk özel televizyon kanallarından Show TV, 18 Mayıs 2013 tarihinde Ciner Yayın Holding bünyesine dahil olmuştur.

İlklerin kanalı SHOW TV, eğlenceli şov programları, yarışmaları, gündemi belirleyen magazin-haber programları, ilgiyle takip edilen dizileri ve keyifle izlenen kadın programlarını da içeren, geniş program yelpazesi ile izleyicilerine yıllardır hayatın tüm renklerini yansıtmaktadır.

SHOW TV, televizyon izleyicisini ekrana kilitleyen birbirinden farklı yapımlarıyla, eğlence ve yaşam odaklı programları başarıyla taşıyan bir kanal olmaya devam etmektedir.

SHOW TV yayınlarını ve özel içerikli yapımlarını Avrupa’daki Türklere ulaştıran SHOWTÜRK ve alternatif içeriği ile SHOWMAX, SHOW TV ile birlikte Ciner Medya Grubu altında yayınlarına devam etmektedir.

Show Tv Haberleri

 • "İki gün sonra baba olacağım"

  Magazin, 12 Temmuz 2020

  "İki gün sonra baba olacağım"

  Show TV'nin fenomen dizisi Çukur'da Cumali Koçovalı karakterine hayat veren oyuncu Necip Memili, 9 aylık hamile eşi Didem Dayıcıoğlu ile önceki gün Etiler'de objektiflere yansıdı. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Memili, "Kız olacak inşallah, heyecan var. İki gün sonra baba olacağım" şeklinde konuştu

 • Kuaförüm Sensin'de final heyecanı!

  Televizyon, 10 Temmuz 2020

  Kuaförüm Sensin'de final heyecanı!

  Show TV'nin sevilen programı Kuaförüm Sensin'de bugün final heyecanı yaşandı. Gergin dakikaların yaşandığı stüdyoda Banu'nun akrabalık bağları ile ilgili sorulara verdiği cevaplar ortamı neşelendirdi. Kuaförüm Sensin, yeni bölümleriyle hafta içi her gün 12.30'da Show TV'de!

 • Kuaförüm Sensin'de gerilim doruklara ulaştı!

  Televizyon, 09 Temmuz 2020

  Kuaförüm Sensin'de gerilim doruklara ulaştı!

  Show TV'nin sevilen programı Kuaförüm Sensin'de bugün Diva Bülent Ersoy, stüdyoyu terk etti. Final günü yaklaştıkça stres ekipler arasındaki gerilimi de arttırıyor. Kuaförüm Sensin, yeni bölümleriyle hafta içi her gün 12.30'da Show TV'de!

  Kuaförüm Sensin'de saç kesme gerginliği!

  Televizyon, 08 Temmuz 2020

  Kuaförüm Sensin'de saç kesme gerginliği!

  Ekranların sevilen programı Kuaförüm Sensin'de ekiplerin tartışmaları, gerilimi arttırdı. Özellikle Ali'nin, modeli Almila'nın saçını sormadan kesmesi, ikili arasında gergin dakikaların yaşanmasına neden oldu. Kuaförüm Sensin, yeni bölümleriyle hafta içi her gün 12.30'da Show TV'de!

  Kuaförüm Sensin'de heyecan dolu anlar yaşandı!

  Televizyon, 07 Temmuz 2020

  Kuaförüm Sensin'de heyecan dolu anlar yaşandı!

  Ekranların sevilen programı Kuaförüm Sensin'de bugün heyecan dolu anlar yaşandı. Hırslı kişiliği ile ön planda olan yarışmacı Dilek, kendisine yapılan eleştiriler karşısında fenalaştı. Kuaförüm Sensin, yeni bölümleriyle hafta içi her gün 12.30'da Show TV'de!

 • Kuaförüm Sensin'de ağlatan final!

  Televizyon, 03 Temmuz 2020

  Kuaförüm Sensin'de ağlatan final!

  Ekranların severek izlenen programı Kuaförüm Sensin'de bu hafta sürpriz bir final yaşandı. Diva Bülent Ersoy, önümüzdeki haftaya alıştığı yarışmacıların devam etmeyeceğini öğrenince gözyaşlarına hakim olamadı. Kuaförüm Sensin, yeni bölümleriyle hafta içi her gün 12.30'da Show TV'de!

 • Bülent Ersoy'dan yayında sürpriz telefon konuşması!

  Televizyon, 02 Temmuz 2020

  Bülent Ersoy'dan yayında sürpriz telefon konuşması!

  Ekranların sevilen programı Kuaförüm Sensin'de bugün Diva Bülent Ersoy'dan sürpriz bir istek geldi. Ersoy, kız arkadaşı ile tartışan Tuna'nın sevgilisi ile telefon sohbeti stüdyoda neşeli dakikalar yaşattı. Kuaförüm Sensin yeni bölümleriyle hafta içi her gün 12.30'da Show TV'de!

 • Kuaförüm Sensin'de ağlatan şaka!

  Televizyon, 30 Haziran 2020

  Kuaförüm Sensin'de ağlatan şaka!

  Ekranların severek izlenen programı Kuaförüm Sensin'de Selver, kuaförü Bilal'in yaptığı şaka ile gözyaşlarına boğuldu. Kuaförüm Sensin, yeni bölümleriyle hafta içi her gün 12.30'da Show TV'de!

  Güldür Güldür Show'un yeni tanıtım bölümü yayınlandı!

  Televizyon, 29 Haziran 2020

  Güldür Güldür Show'un yeni tanıtım bölümü yayınlandı!

  Show TV'nin sevilen programı Güldür Güldür Show'un yeni tanıtım bölümü yayınlandı. Ekranların komedi klasiği Güldür Güldür Show, yeni bölümüyle cuma akşamı saat 20.00'de Show TV'de!

  Kuaförüm Sensin haftaya hızlı başladı!

  Televizyon, 29 Haziran 2020

  Kuaförüm Sensin haftaya hızlı başladı!

  Ekranların sevilen programı Kuaförüm Sensin'de ekipler arası anlaşmazlık yarattı. Huyundan vazgeçmeyen model Damla, Gizem'in yaptığı makyaja müdahale etti. kuaförüm Sensin, yeni bölümleriyle hafta içi her gün Show TV'de 12.30'da Show TV'de!

 • Bülent Ersoy'un gözyaşları

  Televizyon, 26 Haziran 2020

  Bülent Ersoy'un gözyaşları

  SHOW TV'nin sevilen programı Kuaförüm Sensin'de bugün gözyaşları sel oldu. Yakın zamanda annesini kaybeden Bülent Ersoy, "Ben tek başımayım çocuğum yok, kimsem yok. Annemi çok özlüyorum" derken hıçkırıklara boğuldu

 • Kuaförüm Sensin'de bir ilk yaşandı!

  Televizyon, 25 Haziran 2020

  Kuaförüm Sensin'de bir ilk yaşandı!

  Ekranların sevilen programı Kuaförüm Sensin'de finale adım adım yaklaşırken Diva Bülent Ersoy, bir ilki gerçekleştirdi. Ersoy, yayında yarışmacı modele makyaj yaptı. Kuaförüm Sensin, yeni bölümleriyle hafta içi her gün Show TV'de!

 • Kuaförüm Sensin'de gerilim dolu anlar!

  Televizyon, 24 Haziran 2020

  Kuaförüm Sensin'de gerilim dolu anlar!

  Ekranların sevilen programı Kuaförüm Sensin'de bugün yarışmacılar arasındaki gerilim had safhadaydı. İstediği puanı alamadığını ve bu yüzden yarışmak istemediğini söyleyen Zeynep'e sert tepki Bülent Ersoy'dan geldi. Kuaförüm Sensin, yeni bölümleriyle hafta içi her gün 12.30'da Show TV'de!

  Kuaförüm Sensin'de yeni hafta çok renkli başladı!

  Televizyon, 22 Haziran 2020

  Kuaförüm Sensin'de yeni hafta çok renkli başladı!

  Show TV'nin sevilen programı Kuaförüm Sensin'de yeni yarışmacılar haftaya iddialı bir giriş yaptı. Zaman zaman soğuk rüzgarların estiği programda, Zeynep ve Tuna arasında sert atışmalar yaşandı. Kuaförüm Sensin, yeni bölümleriyle hafta içi her gün 12.30'da Show TV'de!

  Kuaförüm Sensin'de final heyecanı!

  Televizyon, 19 Haziran 2020

  Kuaförüm Sensin'de final heyecanı!

  Ekranların sevilen programı Kuaförüm Sensin'de bugün final heyecanı yaşandı. Yarışmacılar, çalışmalarını jüri üyelerine beğendirebilmek için mücadele etti. Kuaförüm Sensin, yeni bölümleriyle hafta içi her gün 12.30'da Show TV'de!

 • Kuaförüm Sensin'de çok özel konsept!

  Televizyon, 18 Haziran 2020

  Kuaförüm Sensin'de çok özel konsept!

  Ekranların severek izlenen programı Kuaförüm Sensin'de yarışmacılar kendilerine verilen konsepti en iyi şekilde hazırlayarak modellerini jüri karşısına çıkarmak için mücadele etti. Kuaförüm Sensin yeni bölümleriyle hafta içi her gün Show TV'de!

 • Kuaförüm Sensin'de duygusal anlar!

  Televizyon, 17 Haziran 2020

  Kuaförüm Sensin'de duygusal anlar!

  Ekranların sevilen programı Kuaförüm Sensin'de bugün duygusal anlar yaşandı. Kına gecesi konsepti ile uzun süredir eşini göremeyen Melisa'ya sürpriz kına düzenlendi. Kuaförüm Sensin, yeni bölümleriyle hafta içi her gün 12.30'da Show TV'de!

 • Kuaförüm Sensin'de heyecan giderek artıyor!

  Televizyon, 16 Haziran 2020

  Kuaförüm Sensin'de heyecan giderek artıyor!

  Erkanların sevilen programı Kuaförüm Sensin'de yarışmacılar, verilen konsepte uygun en iyi çalışmayı ortaya çıkararak, Diva Bülent Ersoy'un beğenisini kazanmak için ellerinden geleni yaptı. Heyecanın giderek arttığı Kuaförüm Sensin, yeni bölümleriyle hafta içi her gün 12.30'da Show TV'de!

  Kuaförüm Sensin yeni jüri üyesiyle haftaya bomba gibi başladı!

  Televizyon, 15 Haziran 2020

  Kuaförüm Sensin yeni jüri üyesiyle haftaya bomba gibi başladı!

  Show TV'nin sevilen programı Kuaförüm Sensin, yeni haftaya bomba gibi başladı. Uzun bir aradan sonra yeniden ekranlarda olan Diva Bülent Ersoy, ilk kez bir öğle kuşağı programında izleyenlerin karşısına çıktı. Kuaförüm Sensin yeni bölümleriyle hafta içi 12.30'da Show TV'de!