• KOÇ BURCU

    Bu haftabaşı işte beraber hareket ettiğiniz ve ortaklaşa çalıştığınız insanlarla ve arkadaşlarınızla hızlı ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Herşeyi tek başınız yapmak sizin için önemli olsa da bu dönem ortaklıklar hayatınızı kurtarabilir.

  • 14 Şubat sevgililer gününde özel hayatınıza daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız planlarda karşı tarafın düşüncelerine önem vermeye çalışın. Ayrıca Salı günü, seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler, hukuki konularda çevrenizin desteği ve hayat girişimleriniz sizi her konuda destekleyecek. Önemli kişilerden fayda sağlayabilecek, gelişiminizi arttıracaksınız. bu hafta ayrıca Perşembe günü önemli konuşmalar sosyal çevrenizle beraber yapılacak planlarınızı devreye sokabilirsiniz.

  • Cumartesi günü güneş Balık burcuna geçiyor. Bu tarih itibarıyla geri planda durmak, olayları gözlemlemek ve plan yapmak işinize daha çok yarayabilir. Bu süreç kesinlikle korkulacak ve tedirgin olunacak bir süreç değil, sadece yaşadıklarınızın karşılığını ve sonuçlarını hemen alamayacağınız bir süreç olacak. Enerjiniz yüksek çalışmayacak, bu yüzden bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirecek vitamin ve mineral alımını ihmal etmeyin. Yine geri plandan yürüteceğiniz işleriniz varsa, devlet kurumlarından birinde, hastane veya sağlık sektöründe ya da sanatsal işlerde  çalışıyorsanız bu dönem faydalı olabilir.

  • BOĞA BURCU

    Bu haftabaşı aşk hayatınız ve eğlenceli yönleriniz ön planda olacak sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Beraber olduğunuz insan hayatınızla ilgili kararlarda size desteğini sunabilir. Önemli bir işiniz, varsa bu haftabaşı hızlı, aktif ve iş bitirici olacaksınız. 14 Şubat sevgililer gününde, günlük işlerinizi hallettikten sonra sevdiğiniz insana vakit ayırabilirsiniz. 

  • Ayrıca gökyüzünden alacağınız güzel etkilerle bu Salı günü beraber iş yaptığınız insanlardan büyük destekler görebilirsiniz, karşınıza gelecek bir yurt dışı seyahati sizi çok mutlu edebilir. Sanata ve kreatif iş alanlarınıza dayalı konularda güzel gelişmeler içine girebilirsiniz. 

    Kariyerinizdeki fikirlerinizi konuşmak ve bu alanlarda hareketlenmek için Perşembe günü uygun olabilir. Sizin aleyhinize görünen konuların hızlı bir şekilde etkili konuşmalarla lehinize döndüğünü görebilirsiniz.