• Eviniz sizi yansıtır, boşuna dememişler 'Aslan yattığı yerden belli olur' diye... Siz yaşlandıkça, pardon, olgunlaştıkça evinizdeki eşyalar da evrim geçirecek, bunu tecrübe sahipleri söylüyor!

    İşte o tecrübe sahiplerinin görüşlerine göre 30'lu yaşlarda evinizin olmazsa olmazı haline gelecek o eşyalar!

  • 1. Gerçek bir kanepe: Artık ev partilerini ayakta çılgınca kutlamadığınıza göre annenizin dört gözle beklediği vakit geldi demektir: oturma odanıza eli yüzü düzgün bir kanepe almak! Hatta o kanepenin üzerine dekoratif minderler koyabilir, o da yetmezse kol kenarlarına örtü serebilirsiniz!

  • 2. Günlük yemek takımı (8 kişilik): Artık paket servisle gelen yemeği sehpada döke saça yeme zamanlarının sizden geçtiğini düşünüyorsanız, arkadaş ve akrabalarınızı yemeğe çağırma seremonilerine geçiş yapabilirsiniz. Burada en önemli olan ise  'yemek takımı'! İster arkadaşlarınız yemek sonrası çaya gelsin, ister anneniz ve kankaları evinizi teftişe gelsin, sayısı tam bir yemek takımınız muhakkak bulunmalı!

  • 3. Yemek pişirmek için eli yüzü düzgün bir tencere: Yemek yapmak sizin için yavaş yavaş bir rutin haline gelmeye başladığında, elinizdeki altı kararmış, kulbu kopmuş tencerelerden de kurtulmak isteyeceksiniz. Öyle çok abartılı harcama yapmanıza gerek yok, sağlığa zararı olmayan hammaddelerden yapılmış temiz bir tencere işinizi görecektir.

  • 4. Tel askılar: Siz büyüdükçe dolabınız da genişleyecek ve kıyafetlere yer bulamaz olacaksınız. Bu sebeple kalın ahşap askılar yerine daha ince olan tel askıları kullanmanızı tavsiye ederiz.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!(0)