• G.SARAY'A 'EVET' DİYECEK
  Marsilya'nın 29 yaşındaki milli yıldızı Mathieu Valbuena, Galatasaray'dan teklif bekliyor. Bonservisi 7 milyon euro olan orta saha oyuncusuna, D.Moskova 3 milyon euro'dan 3 yıllık sözleşme teklif etti. Ancak Drogba ve Sneijder gibi kendisini göstermek isteyen 1.67'lik Valbuena, Devler Ligi ve hayran olduğu İstanbul için G.Saray'ın teklifine 'evet' demeye hazır. (Fotomaç)

 • FENERBAHÇE BİLETİ HAZIR
  FIFA'nın Nijerya ile ilgili kararı Fenerbahçe'yi harekete geçirdi. Emenike, Afrika Uluslar Kupası'na gideceği için Mevlüt Erdinç dosyası yeniden açıldı. Transferle ilgili en önemli ipucu da milli futbolcudan: Haber bekliyorum. Önümüzdeki hafta İstanbul'a gidebilirim. (Fanatik)

 • MARIN BEŞİKTAŞ'A DOĞRU
  Werder Bremen'den 2012 senesinde 6.5 Milyon Pound'a Chelsea'ye transfer olan ve geçen sezonu Sevilla'da kiralık olarak geçiren Marko Marin kiralık olarak Beşiktaş'la anlaşmak üzere... (Fanatik)

 • BOUGHERRA TAMAM
  Trabzonspor, ilk yabancı transferi için mutlu sona ulaştı. Bonservisi elinde olan Cezayirli stoper Madjid Bougherra ile her konuda anlaşma sağlandı. İmzaların atılması an meselesi... (Fanatik)

 • CİMBOM'UN RAKİBİ INTER
  Galatasaray, Cardiff City'nin orta sahası Gary Medel için 10 milyon Pound önerdi, 9 milyon Pound teklif eden Inter'le kıyasıya bir yarışa girdi. (Fanatik)

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!(0)