X
Son dakika gelişmelerin de anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak ister misiniz?
ANIMSAT
EVET

Dame N'Doye: "Başarıda en büyük pay Ersun Yanal'ın"

Akhisar ve G.Saray maçlarında 3 gol atıp patlama yapan Trabzonspor’un yıldızı N’Doye, “En önemli pay Ersun Yanal’ın. Verdiği destek için çok teşekkür ediyorum” dedi

"Yanal'ın eseri"
20 Mart 2017 Pazartesi, 00:09:03

2017’de kasırga estiren Trabzonspor’da son maçlarda skora verdiği büyük katkıyla dikkati çeken Dame N’Doye, Ersun Yanal’ı yere göğe sığdıramadı.

Ligde Akhisar maçında ikinci 45’te oyuna girer girmez 2 gol atarak galibiyeti getiren Senegalli yıldız, G.Saray maçında da açılış golüne imza atmıştı.

Ersun Yanal’ın “Karakterli, kişilikli, adam gibi adam” şeklinde övdüğü N’Doye, Karadeniz ekibinin yükselişindeki aslan payının tecrübeli hocaya ait olduğunu söyledi.

‘ASIL ADAM GİBİ ADAM HOCAMIZ’
Hocasının kendisini hep güvendiğine işaret eden 32 yaşındaki usta oyuncu, “Formsuz dönemlerim oldu, ancak beni hiçbir zaman kenara itmedi. İlk yarıdaki Trabzonspor ile şimdiki arasında dağlar kadar fark var. Bu başarıda en önemli pay hocamızın. Takıma bambaşka bir kimlik kazandırdı. Verdiği destek için de övgü dolu ifadeleri için de kendisine çok teşekkür ediyorum. Asıl adam gibi adam Ersun hocadır. Daha çok yapacak işimiz var” ifadelerini kullandı.

HABERTÜRK SPOR / Haluk AYYILDIZ

Yorum yaz