X
Son dakika gelişmelerin de anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak ister misiniz?
ANIMSAT
EVET

Cengiz Özyalçın: "Galatasaray'ın yeni hocası bugünlerde belli olacak"

Galatasaray İkinci Başkanı Cengiz Özyalçın, "Oy birliği ile Riekerink'in sözleşmesi feshedildi. Yeni hocanın kim olacağı ve nasıl bir yöntem seçileceğini bugünlerde sayın başkan sizlere sunmuş olacak" dedi

"Yeni hocamız bugünlerde belli olacak"
15 Şubat 2017 Çarşamba, 12:53:54

TT Arena'da düzenlenen Efsane Aslanlar Belgeseli'nin tanıtım toplantısında Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Cengiz Özyalçın, yeni teknik direktör konusunda açıklamalarda bulundu.

Dün yönetim kurulu toplantısında Jan Olde Riekerink'in gönderilmesinin kararlaştırıldığını söyleyen Özyalçın, "Oy birliği ile mevcut teknik direktörümüzün sözleşmesi feshettik. Başkanımın dünkü basın toplantısını izlediniz. Dursun Özbek ile telefonda görüştüm. Yeni teknik direktörün kim olacağı ve nasıl bir yöntem seçileceğini bugünlerde sayın başkan sizlere sunmuş olacak" şeklinde konuştu.

Jan Olde Riekerink'in yerine gelecek teknik direktör adaylarından olan Igor Tudor'un da kariyeri ile ilgili soru üzerine Özyalçın, "Herkes Galatasaray'ın performansından memnun değil. O zaman bir yerden başlamak lazım. Bu gereği düşünüldü. Yönetim kurulunda görüşüldü, sayın başkanın yaptığı oylama ile oy birliği ile karar verildi" şeklinde konuştu.

Yorum yaz