X
Son dakika gelişmelerin de anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak ister misiniz?
ANIMSAT
EVET

Şenol Güneş: Telafi ederiz

Derbi maçtaki olayların ardından aldığı ceza nedeniyle K.Karabük maçını tribünden izleyen Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, karşılaşma bittikten 15 dakika sonra soyunma odasına indi. Güneş, oyuncularına “Bu iyi olmadı ama yolumuz çok uzun. Mağlubiyeti hep beraber telafi ederiz” diyerek moral verdi

"Kimse moralini bozmasın"
11 Şubat 2017 Cumartesi, 10:07:32

Olaylı Fenerbahçe derbisi sonrası 1 maç ceza alan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in, K.Karabük maçında kulübede olması için dün Tahkim Kurulu’na yapılan itirazdan olumlu sonuç çıkmadı ve tecrübeli hoca maçı tribünden takip etti. 90 dakikayı tribünden izleyen Güneş, karşılaşma bittikten 15 dakika sonra yasak prosedürüne uygun olarak ve temsilcinin de kontrolünde soyunma odasına girdi. Futbolcularının üzgün hallerinden oldukça etkilenen başarılı çalıştırıcı, oyuncularıyla kısa da olsa sohbet etti. Artık bu maçın geride kaldığını belirten Güneş şu ifadeleri kullandı.

‘3 PUAN İYİ GELECEKTİ’
“Bu yenilgi iyi olmadı. Psikolojik bir savaş verdiğimiz derbinin ardından böylesi zor bir deplasmandan 3 puan almak bize iyi gelecekti. Yeteri kadar iyi oynamadık ama moralinizi bozmayın. Lig çok uzun bir yol. Önümüzde daha çok maçımız var. Kimse moralini bozmasın. Bu mağlubiyeti hep beraber telafi ederiz.”

HABERTÜRK SPOR

Yorum yaz