X
Son dakika gelişmelerin de anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak ister misiniz?
ANIMSAT
EVET
Futbolda haftanın programı
Futbol + Sonra Oku

Futbolda bu hafta oynanacak maçlar (10-13 Şubat)

10 Şubat 2017 Cuma, 11:15:47

Spor Toto 2. Lig'de 22, Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta 24, 2 ve 3. gruplarda ise 22. hafta müsabakaları oynanacak

Futbolda Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 20. hafta maçlarıyla devam edilecek. Spor Toto 2. Lig'de 22, Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta 24, 2 ve 3. gruplarda ise 22. hafta karşılaşmaları oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

- SPOR TOTO SÜPER LİG

Bugün:

19.00 Kardemir Karabükspor-Beşiktaş (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

Yarın:

13.30 Aytemiz Alanyaspor-Gençlerbirliği (Bahçeşehir Okulları Arena)

16.00 Osmanlıspor-Trabzonspor (Osmanlı)

19.00 Bursaspor-Fenerbahçe (Bursa Büyükşehir Belediye)

12 Şubat Pazar:

13.30 Akhisar Belediyespor-Çaykur Rizespor (Manisa 19 Mayıs)

13.30 Kasımpaşa-Medipol Başakşehir (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Atiker Konyaspor-Antalyaspor (Konya Büyükşehir Belediyesi)

19.00 Galatasaray-Kayserispor (Türk Telekom Arena)

13 Şubat Pazartesi:

20.00 Gaziantepspor-Adanaspor (Gaziantep Arena)

 

- TFF 1. LİG

Yarın:

13.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Denizlispor (Vodafone Arena)

13.30 Ümraniyespor-Elazığspor (Atatürk Olimpiyat)

16.00 Eskişehirspor-Manisaspor (Yeni Eskişehir)

18.30 Mersin İdmanyurdu-Boluspor (Mersin)

12 Şubat Pazar:

13.00 Bandırmaspor-Altınordu (Bandırma 17 Eylül)

13.00 Sivasspor-Samsunspor (Sivas Yeni 4 Eylül)

16.00 Giresunspor-Şanlıurfaspor (Giresun Atatürk)

18.30 Adana Demirspor-Büyükşehir Gaziantepspor (5 Ocak Fatih Terim)

13 Şubat Pazartesi:

19.00 Göztepe-Balıkesirspor (Bornova)

 

- SPOR TOTO 2. LİG BEYAZ GRUP

Yarın:

13.00 Sivas Belediyespor-Fethiyespor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)

12 Şubat Pazar:

13.00 Ofspor-Bucaspor (Of İlçe)

13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Büyükçekmece Tepecikspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

13.30 Konya Anadolu Selçukspor-İstanbulspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

13.30 Kocaeli Birlikspor-Fatih Karagümrük (Kocaeli Alparslan Türkeş)

13.30 Nazilli Belediyespor- Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Nazilli İlçe)

13.30 Pendikspor-Keçiörengücü (Pendik)

13.30 Hacettepe-Anadolu Üsküdar 1908 (Ankara 19 Mayıs)

13.30 Kahramanmaraşspor-Zonguldak Kömürspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

- SPOR TOTO 2. LİG KIRMIZI GRUP

12 Şubat Pazar:

13.00 Gümüşhanespor-MKE Ankaragücü (Gümüşhane Yenişehir)

13.30 Tokatspor-Tuzlaspor (Gaziosmanpaşa)

13.30 Niğde Belediyespor-BUGSAŞ Spor (Niğde 5 Şubat)

13.30 Sarıyer-Menemen Belediyespor (Yusuf Ziya Öniş)

13.30 Eyüpspor-1461 Trabzon (Eyüp)

13.30 İnegölspor-Kayseri Erciyesspor (İnegöl İlçe)

13.30 Kırklarelispor-Aydınspor 1923 (Kırklareli Atatürk)

13.30 Karşıyaka-Hatayspor (İzmir Atatürk)

13.30 Etimesgut Belediyespor-Kastamonuspor 1966 (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

 

- SPOR TOTO 3. LİG 1. GRUP

Yarın:

13.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Kocaelispor (Van Atatürk)

13.00 Erzin Belediyespor-Kartalspor (Erzin İlçe)

13.00 Cizrespor-Altay (Cizre İlçe)

13.00 Anagold 24 Erzincanspor-Sancaktepe Belediyespor (Erzincan 13 Şubat)

13.30 Kütahyaspor-Karacabey Birlikspor (Dumlupınar)

13.30 Manavgatspor-Bayburt Grup Özel İdare (Evrenseki)

13.30 Ankara Demirspor-Çorum Belediyespor (Cebeci İnönü)

13.30 Tekirdağspor-Kızılcabölükspor (Namık Kemal)

13.30 Gölcükspor-Kozan Belediyespor (Gölcük Şehir)

 

- SPOR TOTO 3. LİG 2. GRUP

12 Şubat Pazar:

13.00 Batman Petrolspor-Pazarspor (Batman 16 Mayıs)

13.00 Kırıkhanspor-Dersimspor (Kırıkhan İlçe)

13.30 Türk Metal Kırıkkalespor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Kırıkkale Başpınar)

13.30 Çatalcaspor-Halide Edip Adıvarspor (Ziya Altınoğlu)

13.30 Dardanelspor-Derincespor (Çanakkale 18 Mart)

13.30 Yeşil Bursa-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

13.30 Düzcespor-Yomraspor (Düzce 18 Temmuz)

13.30 Kemerspor 2003-Tire 1922 (Dr. Fehmi Öncel)

13.30 Silivrispor-Erbaaspor (Silivri)

 

- SPOR TOTO 3. LİG 2. GRUP

12 Şubat Pazar:

13.00 12 Bingölspor-Bayrampaşa (Bingöl Şehir)

13.00 Payasspor-Elaziz Belediyespor (Payas İlçe)

13.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.30 Afjet Afyonspor-Darıca Gençlerbirliği (Afyonkarahisar Yeni Şehir)

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Sakaryaspor (Sultanbeyli Gölet Futbol Sahası)

13.30 Maltepespor-Diyarbekirspor (Maltepe Hasan Polat)

13.30 Ankara Adliyespor-Orduspor (Ankara OSTİM)

13.30 Bergama Belediyespor-Orhangazispor (Bergama 14 Eylül)

13.30 Muğlaspor-Tarsus İdmanyurdu (Muğla Atatürk)

Yorum yaz