X
Son dakika gelişmelerin de anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak ister misiniz?
ANIMSAT
EVET

Fikret Orman ve Ahmet Nur Çebi'den oyunculara: Tahrik sürecek

Derbide yaşanan olayların tekrarlanabileceğini belirten Fikret Orman ve Ahmet Nur Çebi oyuncularla yaptığı toplantıda, “Futbolumuz bütün takımların üzerinde. Bu rakiplerimizi rahatsız ediyor ve daha motive oluyorlar. Bu nedenle bundan sonra da ‘tahrik etme’ yoluna başvurabilirler. Sakın bir kez daha tuzağa düşmeyin” dediler

Tahrik sürecek!
09 Şubat 2017 Perşembe, 23:33:10

Fenerbahçe’ye olaylı maçın ardından yenilip kupaya veda eden Beşiktaş, gözünü lige çevirdi... Bugün deplasmanda sezonun sürpriz çıkış yapan takımları arasında yer alan K.Karabük ile karşılaşacak olan Siyah-Beyazlılar’da yönetim ve teknik heyet derbide yaşananlardan sonra işi sıkı tutuyor.

Önceki gün Atiba Hutchinson için düzenlenen doğum günü kutlamasına başkan Fikret Orman’ın katılmasının ardından dün de Karabük yolculuğu öncesinde ikinci başkan Ahmet Çebi, Karabük yolculuğu öncesinde tesislere giderek takıma hem moral verdi hem de yolcu edip başarılar diledi.

‘BU OLAYLAR DAHA DA ARTABİLİR’
Başkan Fikret Orman ile Çebi’nin takım ve teknik heyetle bir sohbet gerçekleştirdiği de öğrenildi.

F.Bahçe derbisinde tahrik edildiklerini ve bu tahriklerin bundan sonra devam edeceğini belirten ikili, “Bizim futbolumuz
bütün takımların üzerinde. Bu tabii ki rakiplerimizi rahatsız ediyor. Bizimle oynayacak olanlar da bize karşı daha motive oluyor. Bu nedenle bundan sonra da ‘tahrik etme’ yoluna başvurabilirler. Bu olaylar daha da artabilir. Sakın bir kez daha oyuna gelmeyin, tuzağa düşmeyin” dedikleri öğrenildi.

HABERTÜRK SPOR / Kartal YİĞİT

Yorum yaz