X
Son dakika gelişmelerin de anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak ister misiniz?
ANIMSAT
EVET

Kerkük için teşekkür gecesi

1903 Karakartallar Derneği, Kuzey Irak’ın Kerkük kentinde Beşiktaş Spor Okulu açmaya karar veren Siyah-Beyazlı yönetime ve destek olanlara teşekkür yemeği düzenledi

Kerkük için teşekkür gecesi
02 Aralık 2016 Cuma, 10:41:49

Beşiktaş camiasının etkili derneklerinden 1903 Karakartallar Derneği, Kuzey Irak’taki Kerkük kentinde gerçekleştirdikleri eğitim ve dayanışma ziyaretlerine katkıda bulunan Beşiktaş yönetimi ve destek olanlar için dün akşam bir teşekkür yemeği düzenledi. Nişantaşı’ndaki Levant Restoran’da gerçekleşen gecede Siyah-Beyazlı yöneticiler Ahmet Ürkmezgil, Hakan Özköse, dernek başkanı Cengiz Sarıkaya ve davetliler yer alırken, başkanı Fikret Orman, yurt dışında transfer görüşmelerinde bulunduğu için katılamadı.

AHMET ÜRKMEZGİL: GURUR DUYUYORUZ
Organizasyonda konuşan dernek başkanı Cengiz Sarıkaya, Kuzey Irak’taki Türkmenler için yaptıkları çalışmalarda kendilerine destek olan Beşiktaş yönetimine teşekkür etti. Yönetici Ahmet Ürkmezgil ise 1903 Karakartallar Derneği’nin çalışmalarını tebrik ettiğini belirterek “1903 Karakartallar Derneği’nde görevleri yerine getiren arkadaşları hep beraber alkışlayalım. Bu hizmetleri yaparken biz de çok gururlanıyoruz. Beşiktaş’ın arması, ismi hep ön planda oluyor. Cengiz kardeşimin de buna özellikle dikkat ettiğini çok iyi biliyorum. ‘Kerkük ve Erbil’de organizasyon yapabilir miyiz?’ dediğinde başkanımız gözü kapalı ‘evet’ dedi. İnşallah Kerkük’te ve Erbil’de o okullar açılır” ifadelerini kullandı.

Yorum yaz