Mide yanması şikayetleriyle doktora giden John Gorham kanser olduğunu öğrendi!

16 Şubat 2017 Perşembe, 12:16:19 AA

Tüm hayatı boyunca sağlıklı yaşayan, sağlıklı beslenen ve spor yapan adam John Gorham, 10 yıldır mide yanması yaşıyordu. Ancak yıllar sonra doktora gitmeye karar veren Gorham, gerçeği öğrenince şoke oldu

Hayatı boyunca sağlıklı yaşayan emekli muhasebeci John Gorham, 2015'de yediği yemeği yutmakta zorluk çekmeye başladı. Boğazında ve midesinde bir gariplik hisseden Gorham, vakit kaybetmeden hastaneye başvurdu. 

Mirror'da yer alan habere göre; Şikayetleri üzerine talihsiz adama ülser ilaçları verildi. İlaçlarını kullanan ama durumunda hiçbir değişiklik olmayan Gorham'ın mide ekşimesi devam edince uzmanlar tarafından endoskopi yapıldı.

Gorham'a özofagus kanseri ve Barrett sendromu teşhisi konuldu. 

Mide yanması sorununu yıllardır yaşayan Gorham, gayet sağlıklı bir yaşam sürüyordu. Yediklerine dikkat ediyor, 20'li yaşlarından beri koşuyor ve aşırı alkol tüketmiyordu. Bu nedenle kanser teşhisine inanmakta güçlük yaşayan Gorham, son 10 yıldır mide yanmasından şikayetçi olduğunu ancak bunun kansere neden olabileceğini hiç düşünmediğini söyledi. 

Ameliyat olan talihsiz adam sağlıklı bir hayat yaşamaya devam edeceğini söyledi ve özofagus kanserinden kurtulmak için elinden geleni yapacağını belirtti.