• Eğer yalnızlıktan şikâyet ediyorsanız, bir ilişki bulmanın zor olduğunu düşünüyorsanız, bu yazı sizin için. Holistik Yaşam Danışmanı Doç. İlke Dolkun Akgün aşk enerjisini tekrar hayatınıza çağırmak ve kendinize uygun bir partner bulmak için uygulamanız gereken 8 adımı açıkladı...

  • 1- Bu konu ile ilgili kendinize içsel bir baskı uygulamayın. “Neden hâlâ bir sevgilim yok?”, “Niye ilişkilerim uzun ömürlü olmuyor?” diye endişelenmek ve strese girmek negatif deneyimleri hayatınıza çekmenize neden olur. 

  • Emin olmanın verdiği rahatlatıcı güven, hem enerjinizi yükseltecek hem de güvenli bir imaj çizmenize yardımcı olacaktır. Bir konu ile ilgili strese girildiğinde farkında olmadan salgılanan hormonlar ve etrafa yayılan enerji olabilecek ilişki şanslarını da bloke eder.

  • 2- Kendinizi düşüncelerinizle sınırlamayın, iyi niyetinizi ön plana çıkarın. Kendinizi sevin ve değer verin ki başkaları da size aynı şekilde karşılık versin. Bu durum tüm ilişkiler için geçerlidir.

  • 3- Kendimize haksızlık edersek, aynı tarzda insanları hayatımıza çekeriz. Açıkçası kendimize nasıl davranıyorsak, karşı taraftan da aynı yansımayı alırız. Kendinize bir iyilik yapın ve bu sevgililer gününde eğer yalnızsanız, tüm güzel sevginizi kendinize doğru akıtın. Göreceksiniz ki aslında sevgi denilen şey sizsiniz.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!(0)