X
Son dakika gelişmelerin de anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak ister misiniz?
ANIMSAT
EVET

"Bir Deli Sevda"nın ikinci tanıtımı yayınlandı

Show TV'nin iddialı kadrosu ile dikkat çeken dizisi "Bir Deli Sevda"nın ikinci tanıtım videosu yayınlandı

"Bir Deli Sevda"nın ikinci tanıtımı yayınlandı
17 Mart 2017 Cuma, 22:55:55 HABERTURK.COM

Yapımcılığını Pastel Film'in üstlendiği Show TV'nin dev kadrosu ile dikkat çeken dizisi "Bir Deli Sevda"nın ikinci tanıtımı yayınlandı.

Başrollerini Erkan Kolçak Köstendil, Cansu Tosun, Erdinç Gülener, Cankat Aydos ve Deniz Uğur’un paylaştığı, oyuncu kadrosunda Itır Esen, Mehmet Esen, Esra Kızıldoğan, Sermet Yeşil, Hikmet Körmükçü, Deniz Özerman, Zuhal Yalçın, Tolga Evren, Seren Deniz Yalçın’ın yanı sıra usta oyuncular Zafer Algöz ve Erkan Can'ın da yer aldığı dizinin konusu: Bahar (Cansu Tosun), İstanbul'un kenar mahallerinden biri olan Telli Kavak'ta annesi Nermin'le (Esra Kızıldoğan) birlikte yaşamaktadır. Babası Cengiz’i (Erdinç Gülener) öldü bilen Bahar'ın tek amacı hasta annesine daha iyi bir yaşam sunmaktır. Mahalleden arkadaşı Kemal'in (Cankat Aydos) kendisine olan aşkını görmezden gelen Bahar, hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan Mehmet'e (Erkan Kolçak Köstendil) aşık olur. Mehmet'in hayatına girişiyle kendini bir deli sevdanın içinde bulan Bahar'ın hayatı öğrendiği sırlarla alt üst olacaktır.

Yakında izleyicileriyle buluşmaya hazırlanan "Bir Deli Sevda"nın yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül, yönetmenliğini Hakan İnan’ın üstlenirken, senaryosunu ise Korcan Derinsu ve Cihan Çalışkantürk kaleme alıyor.

"Bir Deli Sevda" yakında Show TV'de başlıyor.

"Bir Deli Sevda" yakında Show TV'de başlıyor! "Bir Deli Sevda" yakında Show TV'de başlıyor!

Yorum yaz