X
Son dakika gelişmelerin de anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak ister misiniz?
ANIMSAT
EVET

İçerde 21. bölümde neler yaşanacak?

Pazartesi ekranının vazgeçilmezi “İçerde”nin bu bölümünde, kardeş olduklarından habersiz olan Sarp ve Mert, kendilerinin ölümcül bir tuzağın içinde bulacak

Sarp ve Mert'in hayatı tehlikede!
13 Şubat 2017 Pazartesi, 09:15:12

Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Mustafa Uğurlu ve Bensu Soral’ı başrollerinde izlediğimiz "İçerde" 21. bölümüyle bu akşam ekranlarda olacak. Yeni bölümde Sarp ve Mert'in hayatı tehlikede! İşte İçerde 21. bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti...

İÇERDE 21. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Dizinin 21’inci bölümünde Sarp, gizli soruşturmacı Gökhan'ı vurmaktan tutuklanır. İçine düştüğü durumdan kurtulabilmesi için Yusuf Müdür'ün yardımına ihtiyacı vardır. Yaşar fırsattan istifade yurtdışına kaçma planları yapar.

Eylem ve Mert evdeyken Mert’e esrarengiz bir zarf gelir. Mert tuhaf davranır. Eylem, Mert’in bir işler çevirdiğinden şüphelenir. Mert zarfı gönderen her kimse ailesini tanıyan biri olduğunu anlar.

Coşkun’un öldüğünü düşünen Mert, bu sırrı başkasının bildiğinden şüphelenir ve peşine düşer. Mert’in Sarp'a olan düşmanlığı devam etmektedir. İki kardeş farkında olmadan ölümcül bir tuzağın içine aynı anda düşerler...

İÇERDE 20. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Mert, Sarp’ın Coşkun’u öldürdüğüne inanıyordur ve Sarp'a karşı çok öfkelidir. Coşkun olmadan ailesine ulaşamayacağını biliyordur. Tüm umutları yıkılan Mert, Sarp’tan intikam almaya karar verir.

O gece Mert, hurdalıkta vurulan Gökhan’ın yanında Sarp’ı görünce öfkesi gerçekleri görmesine engel olur ve Sarp’ı Gökhan’ı vurmaktan tutuklamaya kalkar. Sarp suçsuz olduğunu anlatmaya çalışsa da öfkesinden gözü dönen Mert, Sarp’ı dinlemez.

Sarp kaçmaktan başka çaresi olmadığını anlar ve Mert’in elinden kaçar. Eğer suçsuz olduğunu ispatlayamazsa hapse girmek zorunda kalacaktır. Polis teşkilatı, Sarp’ın peşindeyken bunu başarması hiç de kolay olmayacaktır.

Yorum yaz