X
Son dakika gelişmelerin de anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak ister misiniz?
ANIMSAT
EVET

Adı Efsane 3. bölümde neler yaşanacak?

Adı Efsane 3. bölümüyle bu akşam ekranlarda olacak. Yeni bölümde Tarık, kızıyla güzel bir gece hayaliyle yola çıksa da aksilikler peşini bırakmıyor. İşte Adı Efsane 3. bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti

Tarık bıçaklanıyor!
11 Şubat 2017 Cumartesi, 09:47:05

Başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır ve Rojda Demirer'in paylaştığı Adı Efsane, 3. bölümüyle bu akşam ekranlarda olacak. Yeni bölümde Tarık, Bahar'ı kurtarmak için bıçaklanacak! İşte Adı Efsane 3. bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti...

ADI EFSANE 3. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Tarık, Bahar'ı kurtarmak için aldığı bıçak darbesi sonucu iyileşebilecek mi? Hakan, babasıyla olan sorunlarını çözebilecek mi?

Babasıyla arasının kötü olması sonucunda babasının şiddetine maruz kalan Hakan, öfkelenir ve aklında çok kötü düşünceler oluşur. İçindeki siniri atmak için sağa sola saldırır. En sonunda babasıyla yüzleşmeye karar verir.

Bu baba-oğul tartışması nasıl sonuçlanacak? Tarık, kızlarıyla arasını düzeltmek için çok büyük bir adım atmaya hazırlanırken, aksilik gelir ve onu bulur. Melis ile gece dışarı çıkacakları zaman Bahar'ı korumaya çalışır ve bıçak karnına saplanır.

Bu hasar sonucunda dayanamaz ve yere yığılır. Bahar, Tarık'ın en hızlı şekilde iyileşmesi için yardım bulabilecek mi?

ADI EFSANE 2. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Kızlarının velayetini almak isteyen Tarık, tam her şeyi yoluna koymak isterken, teyzelerinin kızları Londra'ya götürmesine engel olabilecek mi? Seçil’in, kızlarla birlikte Londra’ya yerleşeceğini son anda öğrenen Tarık, çocuklarının yurt dışına gitmelerini engelleyemezse, onları tamamen kaybedecektir...

Tarık, yaptığı hatanın cezasını kızlarını kaybederek mi yaşayacak? Onun için bir umut ışığı var mı? Bahar, Tarık'ın yaşadığı olaya nasıl bir tepki verecek?

Tarık'ın çektiği acıya can dayanmaz... Yeni bir yaşam için hayatı zorlayan Tarık, kızlarının elinden kayıp gitmesine göz mü yumacak? Melis, babasını suçlayıp Seçil'in aldığı gitme kararında pişmanlık yaşayacak mı? Hakan ile yakınlaşması aldığı karara ne kadar etki edecek? Zeynep babasına kavuşabilecek mi?

Yorum yaz