• TUĞÇE ÇEKİNMEZ / HT MAGAZİN
  ‘Ruhumun Aynası’ dizisinin başrol oyuncularından Tuba Ünsal, sete çocuklarını da götürüyor. Güzel oyuncu, “Ya hayatımdan oyunculuğu çıkaracaktım ya da yeni hayatımı buna adapte edecektim. İstediğim hayatı yaşıyorum” diyor

 • Yapımcılığını Müge Turalı ve Mehmet Karaca’nın üstlendiği Bando Yapım’ın yeni dizisi ‘Ruhumun Aynası’nda başrolleri paylaşan Tuba Ünsal ve Filiz Ahmet, diziyi ve haklarında merak edilenleri HT Magazin’e anlattı...

 • ■ Tuba Hanım dizi projeleriniz olduğu halde sizinle ilgili ekrana veda ettiğinize dair bir algı oluşmuştu. Neden? 
  Evet, bu neden oluştu bilmiyorum. Bir kadının kariyerinde araya çocuk girdiği zaman insanların bakış açıları değişti. Sanki insanların hormonları değişiyor, benim değil. En son ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’nin setindeydim. Kısa süre sonra da bu dizinin hazırlıkları başladı.

 • ■ Orada daha küçük bir rolünüz vardı. Fox TV’de yayınlanan ‘Ruhumun Aynası’nda başroldesiniz. Çocuklarınızla da ilgilenmeniz gerekiyor. Zorlanıyor musunuz? 
  İlk bölümde çok zorlandım. “Hâlâ loğusa sayılırım. Ben ne yapıyorum burada?” karamsarlığına kapıldım. Ama “İstediğim hayatı yaşıyorum. Bunun olması için çok çalıştım. Devam ettirmeliyim” dediğimde, pozitif olmayı başarabiliyorum.

 • ■ Oyunculuğa başladığınızda bir genç kız olarak karşımızdaydınız, şimdi anne oldunuz. Seyirci bu değişimi nasıl karşılıyor sizce? 
  Her zaman şuna inanıyorum. Hayatınızda hiçbir perde olmadan her şeyi olduğu gibi yansıtıyorsanız herkesçe öyle kabul görür. 

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!(0)