• Ne yaparsan yap, aşk ile yap! Müzik dünyasının unutulmaz çiftleri, özel hayatlarındaki mutluluğu birlikte çalıştıkları albümlere yansıtarak Türk pop tarihinin efsanevi eserlerine imza attılar. Sezen Aksu-Onno Tunç çiftinin klasikleşmiş albümlere vesile olan dillere destan aşkından Gülşen-Ozan Çolakoğlu çiftinin verimli ortaklığına kadar uzanan yelpazede, Türk popunun birlikte üreten çiftlerini derledik...

  • Müzik dünyası birbirlerine duydukları aşktan beslenerek şarkı ve albüm yapan çiftlere yabancı değil. Melih Kibar-Çiğdem Talu ile Sezen Aksu-Onno Tunç çiftlerinin birlikte yaptıkları şarkılar aşklarının ruhuyla unutulmazlar arasına girdi. ‘İşte Öyle Bir Şey’, ‘İçimdeki Fırtına’, ‘Her Şey Seninle Güzel’ gibi şarkılarla aşklarını anlatan ve müzik tarihine unutulmaz eserler kazandıran Kibar ve Talu çifti gibi, Aksu ve Tunç da ‘Sen Ağlama’, ‘Tükeneceğiz’ , ‘Geçer’, ‘El Gibi’ ve ‘Git’ gibi Türk pop müziğinin klasikleşmiş şarkılarına imzalarını attılar. 

  • Müzik dünyasının yeni nesli de ustaların izinden gidip özel hayatlarındaki mutluluğu eserlerine yansıtıyor. İşte son dönemin birlikte üreten çiftleri...

  • Bugünlerde oğulları Azur Benan’ı kucaklarına almanın mutluluğunu yaşayan Gülşen-Ozan Çolakoğlu çifti, özel hayatlarındaki mutluluğu kariyerlerinde de yakaladı. Yıllardır devam eden iş ortaklığı çerçevesinde, Gülşen’in hit olmuş birçok şarkısının altında eşinin imzası var. 

  • Çolakoğlu, ünlü şarkıcının ‘Önsöz’, ‘Beni Durdursan mı?’ ve ‘Bangır Bangır’ albümlerinde hem aranjör hem de yapımcı olarak görev alırken, 220 milyonla Türkiye’nin en çok seyredilen klibi olan ‘Bangır Bangır’ da iklinin ortak eseri.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!(0)