• Stockholm’deki klip çekimi sırasında attan düşerek ciddi bir kaza atlatan ünlü şarkıcı Aynur Aydın, “At beni teptiği an uçmuşum, bayılmışım” dedi ve ekledi: “Şansıma tekmesi kaba ete denk geldi. Ben rahmime geldi zannettim ve çocuğum olmayacak diye çok korktum”

 • ‘Emanet Beden’ isimli albümüyle müzik listelerinde zirveden inmeyen Aynur Aydın’la keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Almanya doğumlu şarkıcıyla albümünün başarısını, yaşadığı talihsiz kazayı ve yakın arkadaşlıklarını konuştuk...

 • Albüm çıkalı bir yıl oldu. Nasıl gidiyor, tepkiler nasıl?

  Güzel gidiyor. Stoklar tamamıyla tükenmiş. İkinci baskıya geçeceğiz. Albümün ve şarkıların dinlenmesi, satın alınması sevindirici şeyler. Albümden 3 tane single çıkardık, klip çektik. ‘Günah’, ‘Sevap’ ve ‘Damla Damla’, 3’ü de bir numara oldu. Benim için başarılı bir yıldı, başarılı bir albüm oldu.

 • Konserler de başladı albümle birlikte. Seyirciyle buluşmak nasıl bir duygu?

  Beni seviyorlar. Bu beni hem sevindiriyor de hem şaşırtıyor. Konserler bayağı dolu geçiyor. Bu işletmeciler için de çok sevindirici. Ben bir iş yaparken iki tarafın da kârlı çıkmasının, kazanmasının devamlılığı getirdiğine inanıyorum. Playback konusunda başarılı değilim ama ona da alıştım.

 • ‘PLAYBACK GARİBİME GİDİYORDU’

   Playback yapıyor musunuz, yapmıyor musunuz?

  Playback benim garibime gidiyordu. Aslında şarkı söylüyorsun, sonra söylemiyorsun gibi... Bir futbolcu düşünün aslında top oynuyor ama oynamıyor gibi... Dediğim gibi biraz garibime gidiyordu ama alıştım. Şu an için gece kulüplerinde playback yapıyorum. 

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!(0)