X
Son dakika gelişmelerin de anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak ister misiniz?
ANIMSAT
EVET

Nurseli İdiz, Erzincan'dan İstanbul’a taksiyle döndü!

Nurseli İdiz ile kızı Elif İdiz, 'Hepsi Bugün Oldu' programına konuk oldu. Ünlü oyuncu, herkesi şaşırtan açıklamalarda bulundu

Erzincan'dan İstanbul’a taksiyle döndü!
29 Kasım 2016 Salı, 16:12:56

Ünlü oyuncu, taksiyle yaptığı şehir dışı yolculukları anlatarak, "Can hocaya kızdım. Erzincan turnesinden İstanbul’a (yaklaşık 1100 km) taksiyle geri döndüm. Taksici şoka girdi" dedi. Nurseli İdiz’in kızı Elif İdiz ise annesinin kendisini taksiden arayıp "iyi geceler Elif'ciğim. Yaklaşık 12 saate oradayım. Biber dolması pişir. Taksici beyfendi de yorgun olur, adamcağıza yemek yedirip Erzican'a öyle geri göndeririz. Bu arada kapıya da 3 bin TL indir" dediğini taklidini yaparak anlattı.

"NİŞANTAŞI'NA NASIL DENİZ TAKSİ GÖNDERELİM?"

Elif İdiz, Nurseli İdiz’in gece yarısı Burgazada’ya gitme krizine tutulup deniz taksiyi aramasını annesinin taklidini yaparak anlattı. Annesinin konuşmalarını "İyi geceler. Ben Nurseli İdiz. Nasılsınız? Ben bir deniz taksi rica ediyorum" cümleleriyle aktaran İdiz, annesinin, “Nişantaşı’na nasıl deniz taksi gönderelim?" diyen taksiciye “Fatih gemileri karadan sürüklemedi mi?” diye cevap verdiğini açıkladı.

 

Yorum yaz

  • Misafir 2017-03-31 18:30:34

    Akıllanmamış demekki. Paralarını savurup beş kuruşsuz kaldığın günleri, tvlerde zırladığın rezil olduğun günleri çabuk unutmuş. Yakındır yine sefalete düşmesi.