İbrahim Kutluay: "Evliliğimiz sürüyor"

17 Ekim 2016 Pazartesi, 12:20:49

Demet Şener Kutluay boşanma davası açarken, İbrahim Kutluay 'evliliğimiz devam ediyor' diye mahkemeye başvurdu ve yayınlanan haberlerin yasaklanmasını istedi. Demet Şener'in açtığı davada gizlilik kararı alındığı öğrenildi.

Eski mankenlerden Demet Şener (Kutluay), milli basketbolcu İbrahim Kutluay ile 11 yıllık evliliğine son vermek için geçtiğimiz cuma günü avukatı ise İstanbul 14. Aile Mahkemesi'ne çekişmeli boşanma davası açtı. 

Davanın açıldığı dakikalarda ise İbrahim Kutluay'ın avukatı aracılığıyla 15. Aile Mahkemesi'ne haklarında yapılan boşanma haberlerinin durdurulması için ihtiyati tedbir kararı istediği ortaya çıktı. 

 

Kutluay, avukatı aracılığıyla mahkemeye verdiği dilekçesinde 'Boşanmalarına' yönelik hakkında yapılan ilgili haberlerin yasaklanmasını istedi.

Demet Şener ile 2005 yılında evlendiğini dilekçesinde belirten İbrahim Kutluay, aralarında boşanma davası bulunmadığı halde evlilik birliği içinde yaşarken boşanmaları yönünde gerçeği yansıtmayan haberler yapıldığını ileri sürdü.