• HT Magazin yazarı Esin Övet, Kaan Tangöze, Kıvılcım Ural ve Seçkin Piriler arasında yaşanan polemiği değerlendirdi. 

  • Yıldız Tilbe’nin meşhur şarkısı ‘İki Kadın Bir Adam’lı mevzu, Seçkin Piriler, Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural filmi hız kesmeden hatta çirkinleşerek devam ediyor. Bir aldatma yaşandı, boşanma gerçekleşti. Ama mevzu bitmedi, bitemiyor. Çünkü kadınlar durmuyor. Bir adam var ve hâlâ onun için birbirlerine söylenmedik söz bırakmıyorlar. Adamın da umurunda değil. Gizliden fotoğrafı çekiliyor, o başka dünyada belli. Gitarı elinde, iki kadın birbirine mi girmiş, çocukları bunlardan haberdar olacakmış umurunda değil. Belli ki bu durumdan da memnun.

  • İki kadın kendisi için hâlâ çekişiyor ve çirkinleşiyorlar. Ama çocuklar için artık ya anneleri ya babaları bir “Dur demeli” bu duruma. Çünkü belli ki sonradan gelen kadın Kıvılcım Ural durmayacak. 

  • Baksanıza çirkin bir davranış sergileyip “Köpek”li bir gönderme yaptı bile. Korkunç, gerçekten korkunç ve çirkin. Ben bunu yazarken utanıyorum, bakarken utanıyorum. Kadınlar durmuyor, duramıyor. İlla ki birbirlerine laf söyleyecekler. Biri diğerinin altında kalmayacak. Geçenlerde bir kafede bir araya gelip 5 saat kalkmamalarından, “Önce o kalksın” demelerinden, inatlaşmalarından belli.

  • Ben artık buradan Kaan’a sesleniyorum: Kaan artık duruma el at. Ya kız arkadaşını durdur ya da iki çocuğunun annesi eski eşini. Çok ayıp bir hal almaya başladı artık durum. Saygı yerlerde.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!(0)