Ajda Pekkan arkadaşının öldüğü villayı satıyor

12 Şubat 2017 Pazar, 11:30:09

Ünlülerin klip yönetmeni Ayşe Ersayın (63) yakın dostu Ajda Pekkan’ın, İstanbul-Bahçeköy’deki evinde kalp krizi geçirip ölmüştü. 

Ajda Pekkan “Canım dostumun evimde odası vardı. Mart’ta ameliyat olacaktı. Yalnız kalmasını istemiyordum. Bir gece önce birlikte film izleyip yattık. Sabaha karşı fenalaştı. ‘Bana bir şey oluyor, iyi değilim’ dedi. Kollarımın arasında öldü” demişti.

Ajda Pekkan ölümün gerçekleştiği villasında kalmak istemiyor. Yakınlarına söylediğine göre; bu evini satacak. 6 odalı havuzlu villasına iddiaya göre; 8.5 milyon dolar istiyor.

BİR SÜRE EVİNDE KALMAYACAK

Olayın şokuyla kendine gelemeyen Ajda Pekkan’ın imdadına kardeşi Semiramis Pekkan ile eniştesi Gulu Lalvani yetişti. Çift, Ajda Pekkan’ı moral bulması için Phuket Adası’ndaki lüks malikanelerinde ağırlayacak. Uzakdoğu’da 15 gün kalacak olan Süperstar dönüşte villasının satışıyla ilgilenecek.

Bu arada Ajda Pekkan’ın bugün 71. yaş günü. Ancak yakınlarına “Sakın bir kutlama organize etmeyin. Moralim sıfır. Kendimi iyi hissettiğim bir anda buluşuruz. Zaten bir süreliğine Phuket’e gidiyorum” dedi. (Posta)