• Son birkaç yıldır moda dünyasında kıvrımlı hatlarıyla yeni bir akım yaratam Ashley Graham, "Beni Victoria's Secret defilesine çıkmam için aradıklarında, evet diye cevap vereceğim" diye konuştu.

  • Sports Illustrated bikini özel sayısına kapak pozu veren ilk büyük beden model de olan 28 yaşındaki Graham, Victoria's Secret podyumunda yürümeyi kesinlikle kabul edeceğini belirtti.

  • Graham'ın 18 yaşındaki hayranı Annie Breen, modeli, Victoria's Secret kanatlarıyla gösteren bir çizimi Graham'a gönderdi. Graham da bu çizimi Instagram sayfasında paylaştı. Bunun ardından da Ashley Graham'ın diğer hayranları onu da Victoria's Secret defilesinde görmek istediklerini belirten mesajlar paylaştı.

  • Bedensel farkındalık ve fiziksel görüntüyle barışık hissetme konusunda kelimenin tam anlamıyla bir aktivist olan Graham, son yıllarda giderek yükselen ve kadınları "toplumun ve moda dünyasının dayatmalarına direnip bedenlerinden memnun olmaları" konusunda bilinçlendirmeye çalışan kampanyaların da önde gelen temsilcilerinden biri olarak tanınıyor.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!(0)