X
Son dakika gelişmelerin de anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak ister misiniz?
ANIMSAT
EVET

Game Of Thrones'a Ed Sheeran da katıldı!

Grammy ödüllü şarkıcı Ed Sheeran, Game of Thrones'un yedinci sezonunda rol alacak

Game Of Thrones'a yeni bir ses geliyor!
14 Mart 2017 Salı, 17:30:57

Dünyaya hükmetmeye çalışan yedi krallık, güç, hırs ve intikam ekseninde dönen kanlı taht savaşlarını anlatan fenomen televizyon dizisi Game Of Thrones bu kez oyuncularıyla gündeme geldi.

Dizinin oyuncu kadrosuna Grammy ödüllü şarkıcı Ed Sheeran'da eklendi. Uzun zamandır İngiliz müzisyen, diziye dahil etmek için uğraşan dizinin yaratıları Sheeran'ı ikna etmeyi başardı. Şarkılarıyla listeleri alt üst eden İngiliz sanatçı Game Of Thrones oyuncuları arasına katıldı. Grammy ödüllü şarkıcı dizinin yeni sezonunda konuk oyunu olarak rol alacak. Game Of Thrones'un beklenen yedinci sezonu 16 Temmuz'da yayınlanacak. 2011 yılından beri milyonlarca kişiyi ekranlara kitleyen dizinin 2018 yılında final yapması bekleniyor.

"Game of Thrones" in yaratıcıları ve oyuncularının Austin, Texas'taki medya ve teknoloji konferansında açıklamalarda bulundular. HBO dramalarını yaratan D. B. Weiss ve David Benioff, pazar günü yapılan bir panelde sahne arkasındaki hikayeleri saklayarak, sekizinci ve son sezonun altı bölümden oluşacağını doğruladılar. 

 

Yorum yaz