X
Son dakika gelişmelerin de anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak ister misiniz?
ANIMSAT
EVET
En çok satılan kitap ama sayfaları boş
Kültür-Sanat + Sonra Oku

"Demokratlara Oy Verme Nedenleri: Ayrıntılı Rehber" en çok satanlar arasında

10 Mart 2017 Cuma, 21:24:05

"Demokratlara Oy Verme Nedenleri: Ayrıntılı Rehber" adlı kitap en çok satan listesine girdi ama kitabın bölüm başlıkları dışında herhangi bir şey yazmıyor

Amerikalı e-ticaret devi Amazon’da en çok satan kitaplar listesinin başındaki kitabın demokratlarla alay amaçlı yazıldığı ve sayfalarının boş olduğu bildirildi.

Michael J. Knowles tarafından kaleme alınan 266 sayfalık "Demokratlara Oy Verme Nedenleri: Ayrıntılı Rehber" adlı kitap bu sabah Amazon'un en çok satan kitaplar listesinin başına oturdu.

Sitede 8 dolara satılan kitabın içindekiler ve kaynakça bölümleri olmasına rağmen, sayfalarında bölüm başlıkları dışında herhangi bir şey yazmıyor.

Kitabın yazarı Michael J. Knowles

Fox News'e konuşan yazar Knowles, "Demokratlara oy vermek için kayıtlara ve nedenlere baktığımda, sayfaları boş bırakmanın belki de en iyisi olacağını düşündüm." ifadelerini kullandı.

ABD'de 8 Kasım'da yapılan başkanlık seçimini, Demokrat Parti'nin başkan adayı Hillary Clinton'ın rakibinden 2,5 milyondan fazla oy almasına rağmen Donald Trump'ın kazanması, Clinton destekçileri arasında büyük hayal kırıklığına ve ülke genelinde Trump karşıtı protestolara neden olmuştu.

 

Yorum yaz